Reklama

Reklama

Mały Wiktorek walczy o życie w szpitalu. ''Nam rodzicom serce pęka z bezradności''

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum prywatne

Mały Wiktorek walczy o życie w szpitalu. ''Nam rodzicom serce pęka z bezradności'' - Zdjęcie główne

foto Archiwum prywatne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiktorek Kruszyński z Łękawy, któremu w walce o powrót do zdrowia kibicują tysiące osób, niestety trafił do szpitala. Stan chłopczyka znacznie się pogorszył. Maluszek czeka na wyjazd na operację do austriackiej kliniki. Ponad milion złotych udało się zebrać dzięki tysiącom darczyńców.

Reklama

O pogarszającym się stanie zdrowia chłopca poinformowali rodzice w mediach społecznościowych. Chłopiec dostał duszności i wysokiej gorączki. Najpierw Wiktorek trafił do bełchatowskiego szpitala, skąd został przetransportowany do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Niestety gorączka utrzymywała się bardzo długo i nasiliły się duszności.

- Z racji tego, że gorączka utrzymywała się już bardzo długo i okropnie nasiliły się duszności, przez co Wiktorkowi bardzo ciężko się oddychało, Synek został przeniesiony z Oddziału Pediatrii na Oddział Intensywnej Terapii, gdzie został zaintubowany, w tym momencie walczy o życie – relacjonują rodzice chłopca.

W ubiegłym tygodniu chłopiec wrócił z austriackiej kliniki w Linz, w której ma być operowany za około dwa miesiące. Po leczeniu w Austrii stan zdrowia Wiktorka poprawił się na tyle, że mógł wrócić do Polski. Niestety nagle stan zdrowia maluszka znacznie się pogorszył. 

- Nam rodzicom serce pęka z bezradności, gdybyśmy tylko mogli oddać nasze serduszka, aby Wiktorek w końcu po tylu trudnych chwilach był zdrowy, zrobilibyśmy to bez wahania. Wiktorek to nasza najwspanialsza i najukochańsza iskierka, która nadaje naszemu życiu sensu. Widząc Go w takim stanie nasze serca, rozpadają się na miliony drobnych kawałeczków. Bardzo prosimy o modlitwę – napisali rodzice.

Historia małego Wiktorka Kruszyńskiego z Łękawy, który urodził się z wadą serca i zespołem Williamsa, poruszyła nie tylko mieszkańców Bełchatów, ale też ludzi w całej Polsce. Zbiórkę wsparło ponad 20 tysięcy osób. Organizowano liczne licytacje, na którą biżuterię przekazała nawet Para Prezydencka. Ostatecznie na operację udało się uzbierać ponad 1 milion złotych! Dzięki temu 20-miesięczny chłopczyk może być operowany w zagranicznej klinice.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy