Reklama

Mała Tatiana znów zaśpiewa z balkonu dla bełchatowian. Usłyszą ją też... spacerujący po parku Olszewskich

Opublikowano:
Autor:

Mała Tatiana znów zaśpiewa z balkonu dla bełchatowian. Usłyszą ją też... spacerujący po parku Olszewskich - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziewięciolatka z Bełchatowa ponownie zaśpiewa dla mieszkańców. Tatiana Kopala najpierw zorganizowała z mamą koncert na działce u babci, który w internecie obejrzały setki osób. Teraz postanowiła pochwalić się wokalnym talentem raz jeszcze – tym razem na balkonie. Koncert będzie można śledzić na facebooku już w czwartek, 30 kwietnia. Dziewczynka przygotowała muzyczną zapowiedź występu.

Mała Tatiana Kopala kocha śpiewać. Pierwsze piosenki nuciła już w przedszkolu. To wówczas pani z rytmiki podpowiedziała rodzicom, aby zapisali córkę na zajęcia ze śpiewu do Miejskiego Centrum Kultury. Muzyczny talent dziewczynki rozwijał się błyskawicznie. Mała wokalistka wyśpiewywała kolejne nagrody na wokalnych konkursach. Dziś podczas pademii, jak przyznaje mama dziewczynki, przez długi czas śpiewała tylko dla najbliższych.

- Córka chodzi na chór, uczy się też grać na skrzypcach i pianinie. Jednak w czasie epidemii bardzo jej brakuje występów i kontaktu z ludźmi. Śpiewanie to jest jej wielka pasja– mówi Agnieszka Kopala, mama dziewczynki.

Jak dodaje, do zaśpiewania w internecie córkę zainspirowała kuzynka z Warszawy, która zagrała na skrzypcach koncert na balkonie dla sąsiadów. Tatiana postanowiła, że również spróbuje. U babci w ogródku rozłożyła kocyk, mama przygotowała małe nagłośnienie i mała wokalistka miała swój koncert w internecie.

- Byliśmy zaskoczeni tak dużym i pozytywnym odbiorem. Córka dostała wiele gratulacji i ciepłych słów – mówi Agnieszka Kopala.

Pani Agnieszka przyznaje, że podczas pierwszego występu szwankowała nieco transmisja internetowa. Dlatego córka postanowiła zaśpiewać raz jeszcze z balkonu ich mieszkania. Koncert zaplanowano w czwartek, 30 kwietnia (godz. 19).

- Mieszkamy w pobliżu parku Olszewskich, tak więc spacerujący mieszkańcy też będą mogli usłyszeć Tatianę – mówi Agnieszka Kopala.

Poniżej muzyczna zapowiedź balkonowego koncertu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE