Reklama

Lidl otwiera drugi sklep w Bełchatowie. Już jutro gotowanie na żywo, pyszne degustacje i promocje!

Opublikowano:
Autor:

Lidl otwiera drugi sklep w Bełchatowie.  Już jutro gotowanie na żywo, pyszne degustacje i promocje! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w czwartek, 5 marca, otworzony zostanie nowy market w Bełchatowie! Chodzi oczywiście o Lidla, który powstał przy ulicy Sienkiewicza. Aktualnie w obiekcie odbywa się zapełnianie sklepowych półek, trwają "ostatnie szlify" przed otwarciem sklepu znanej sieci. Jakie atrakcje i niespodzianki przygotowano dla bełchatowian?

Już za chwilę bełchatowianie będą mogli wybrać się na zakupy do nowego Lidla, który stanął przy ulicy Sienkiewicza. Wielkie otwarcie supermarketu zaplanowano na 5 marca (godz. 7). Chętnych do skorzystania z promocji, których z pewnością nie zabraknie, będzie na pewno wielu. Jakie atrakcje i niespodzianki czekają na klientów? Osoby, które zdecydują się zrobić zakupy w Lidlu będą mogły cieszy się m.in. pokazem "life cooking" i skosztować wyśmienitych potraw przygotowanych przez kucharza. Nie zabraknie też pysznych degustacji m.in. kawy i świeżego pieczywa prosto z pieca. Jak zapewnia znana sieć, przygotowano również liczne gratisy i promocje dla robiących zakupy bełchatowian. Będą one trwały przez cały kolejny tydzień - do 14 marca.

Lidl powstał w samym centrum Bełchatowa. Na terenie supermarketu przy ulicy Sienkiewicza dostępnych jest w sumie 114 miejsc parkingowych, tak więc kierowcy nie powinni mieć żadnych problemów z zaparkowaniem. Cała powierzchnia sklepu ma łącznie 1350 m2. .

Zatrudnienie w popularnej sieci sklepów dyskontowych znajdą w sumie 23 osoby, a rekrutacja trwała od grudnia zeszłego roku.

Nowy market powstał na placu po dawnym bełchatowskim dworcu PKS. W 2013 roku koncern Lidl kupił od starostwa działkę o powierzchni 0,6 hektara za 2,8 mln zł. Warto przypomnieć, że to drugi sklep tej marki w naszym mieście. Od wielu lat dużym zainteresowaniem cieszy się Lidl, który powstał w 2004 roku na alei Wyszyńskiego w sąsiedztwie osiedla Przytorze.

Produkty dostępne w Lidlu są opatrzone międzynarodowymi certyfikatami jakościowymi IFS oraz BRC. Na dodatek wszystkie gospodarstwa rolne dostarczające do sklepów Lidl owoce i warzywa funkcjonują w oparciu o standard GLOBAL G.A.P., czyli według światowych standardów dobrych praktyk rolniczych i produkcyjnych.

Godziny otwarcia sklepu LIDL przy ul. Sienkiewicza:

• poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00
• piątek – sobota: 7:00 – 22:00
• niedziela handlowa: 9:00 – 19:00

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE