Reklama

Reklama

Załoga spółki zależnej PGE dostanie podwyżki. Związkowcy zakończyli spór z pracodawcą

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

Załoga spółki zależnej PGE dostanie podwyżki. Związkowcy zakończyli spór z pracodawcą - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia W spółce Megaserwis podpisano porozumienie kończące spór zbiorowy z zarządem spółki. Załoga dostanie podwyżkę i tzw. świadczenie inflacyjne.

Reklama

W spółkce Megaserwis zakończył się spór zbiorowy na tle płacowym, prowadzony przez Międzyzwiązkowy Komitetu Protestacyjno Strajkowy w zakładzie, w skład którego wchodziło sześć związków zawodowych: MZZ "Odkrywka", MZZ Pracowników Elektrowni Bełchatów, ZZPRC Elektrowni Bełchatów, NZZG KWB Turów, ZZIT Elektrowni Turów, MZZ PRC Elektrowni Turów oraz ZZ "Kontra" Tauron Wytwarzanie. 

Co udało się wynegocjować związkom? Pracownicy Megaserwisu otrzymają podwyżkę od 1 września. Wzrost płacy zasadniczej wyniesie 200 zł. Załoga otrzyma też jednorazowe świadczenie inflacyjne w wysokości 1 tys. zł brutto. Pieniądze mają otrzymać do końca września. 

Spółka Megaserwis zajmuje się obsługą porządkową i utrzymaniem czystości, a także gastronomią w obiektach kopalni, elektrowni, a także innych zakładów energetycznych i firm przemysłowych. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy