Reklama

Reklama

Spółka zależna PGE wyróżniona w rankingu. Instytut zbadał wyniki finansowe

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

Spółka zależna PGE wyróżniona w rankingu. Instytut zbadał wyniki finansowe - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK poinformował, że spółka Bestgum znalazła się w rankingu najdynamiczniejszych polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytut Europejskiego Biznesu.

Reklama

Bestgum to spółka należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna. Na rynku funkcjonuje już od ponad dekady, pozyskując zlecenia w ramach Grupy PGE, ale również na rynkach krajowych i zagranicznych. Jak informuje koncern, rozwój firmy został doceniony przez Instytut Europejskiego Biznesu, który zbadał wyniki finansowe Bestgumu. Spółka została umiejscowiona w rankingu najdynamiczniejszych polskich przedsiębiorstw.

Podstawową działalność Bestgumu jest świadczenie usług w zakresie produkcji wyrobów gumowych i mieszanek gumowych, wymiany taśm przenośnikowych, regeneracji i gumowanie bębnów i wałów oraz taśm przenośnikowych.

- Spółka zajmuje się także produkcją krążników, usługami wiertniczymi i odwodnieniowymi, a także usługami strzałowymi. W szerokiej ofercie spółki znajdują się również remonty silników elektrycznych i produkcja kruszyw – informuje koncern PGE GiEK.

Bestgum wykonuje zlecenia dla bełchatowskich kopalni i elektrowni, a także dla kopalni w Turowie czy elektrowni Opole. Współpracuje też z innymi spółkami zależnymi m.in. Rambem czy Elemenem, a także z dużymi krajowymi podmiotami jak m.in. FAMUR, FUGOR, KGHM, ZANAM, Jastrzębskie Zakłady Remontowe czy Sempertrans Bełchatów.

Spółka pozyskała także zlecenia poza granicami kraju, m.in. z Koncernu Energetycznego LEAG, MATRAI EROMU, CONTITECH GmbH, OBA BULK AMSTERDAM czy SMT Schipping Ltd. Bestgum świadczył również usługi serwisowe w zakresie regeneracji i wulkanizacji taśm przenośnikowych dla kopalń i firm związanych z górnictwem na rynku zagranicznym, w tym m.in. w Serbii, Słowacji i w Niemczech.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy