Reklama

Reklama

Spółka zależna PGE poszukuje nowego wiceprezesa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

Spółka zależna PGE poszukuje nowego wiceprezesa - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Ogłoszono konkurs na wiceprezesa w spółce Betrans. Jakie kwalifikacje muszą posiadać kandydaci?

Reklama

Rada Nadzorcza spółki Betrans ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za obszar operacyjny. Obecnie w zarządzie firmy zasiada prezes Emilia Banaszczyk, a także dwóch dyrektorów oddziałów: Jacenty Olszewski (prokurent oddziału Rogowiec) oraz Krzysztof Kamiński (oddział Bogatynia).

Jakie warunki powinien spełniać kandydat na wiceprezesa? Musi posiadać wykształcenie wyższe uzyskane w kraju lub zagranicą, a także mieć za sobą co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Osoby zainteresowane objęciem stanowiska wiceprezesa w Betransie muszą mieć co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.

W konkursie nie mogą startować osoby, które pełnią funkcję społecznego współpracownika albo są zatrudnione w biurze poselskim, wchodzące w skład organu partii politycznej reprezentujące partię polityczną na zewnątrz czy też zatrudnione przez partię polityczną na podstawie umowy o pracę. Kandydat nie może też pełnić funkcji w zakładowej organizacji związkowej, a także prowadzić aktywności społecznej lub zarobkowej, która rodzi konflikt interesów wobec działalności spółki.

Kandydaci zgłoszenia mogą składać do 11 stycznia w siedzibie spółki Betrans.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy