Reklama

Reklama

Spółka zależna PGE przyjmuje do pracy. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Spółka zależna PGE przyjmuje do pracy. Na jakie stanowiska? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Bestgum ogłosił nabór do pracy. Niedawno w tej spółce zależnej PGE część załogi skarżyła się na mobbing i zastraszanie. Po odwołaniu poprzedniego prezesa, nowe władze spółki zapewniają jednak, że wszystko wraca na właściwe tory. Na jakie stanowiska poszukują pracowników?

Reklama

Bestgum poszukuje osób do pracy. Spółka zależna PGE ogłosiła właśnie nabór na kilka stanowisk. Jak można przeczytać, w komunikacie na stronie zakładu, poszukiwani są pracownicy fizyczni, u których kwalifikacji i doświadczenie nie są wymagane. Spółka chce zatrudnić też osoby w zawodach: operator maszyn budowlanych, spawacz, tokarz, wiertacz na odkrywce oraz elektromonter. Miejsce pracy to Rogowiec lub Chabielice. Spółka zależna PGE zachęca m.in. możliwością nabycia nowych kwalifikacji na kursach i szkoleniach, stabilnymi warunkami zatrudnienia. Dla przyjętych pracowników oferowany jest też pakiet świadczeń socjalnych i dofinansowanie dojazdów do pracy. 

Spółka zależna PGE specjalizuje się w produkcji taśm przenośnikowych oraz płyt gumowych. Zajmuje się też usługami wiertniczymi, wydobyciem kruszyw, a także rekultywacją pokopalnianych terenów.  Bestgum działa na terenie bełchatowskiej kopalni.

W ostatnim czasie było głośno o konflikcie części załogi z byłym prezesem firmy. Pracownicy napisali nawet pismo do koncernu PGE GiEK, skarżąc się na mobbing i zastraszanie. List otwarty pracowników trafił też do związków zawodowych i rady nadzorczej spółki. Wkrótce skonfliktowany z pracownikami prezes został odwołany, a jego następca zadeklarował, że będzie chciał poprawić atmosferę w spółce i relacje z załogą. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy