Reklama

Reklama

PGE przyjmuje do pracy w Elektrowni Bełchatów. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

PGE przyjmuje do pracy w Elektrowni Bełchatów. Na jakie stanowiska?  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK ogłosił nabór do bełchatowskiej elektrowni. Na jakie stanowiska można składać podania?

Reklama

Spółka PGE Górnictwo i Eneregetyka Konwencjonalna poszukuje nowych osób do pracy. Koncern opublikował oferty zatrudnienia tym razem w bełchatowskiej elektrowni. W poprzednich dwóch naborach rekrutowano chętnych do KWB Bełchatów. W ostatnim, gdy aplikować można było w sumie na kilkanaście stanowisk, zgłosiło się ponad trzy tysiące osób ze spółek zależnych PGE i z zewnątrz. Zainteresowanie nie powinno dziwić, bo zarówno kopalnia, jak i elektrownia, oferują jedne z najwyższych zarobków w regionie. 

Jakich specjalistów poszukują?

Tym razem spółka PGE GiEK przyjmuje podania o pracę do drugiego z zakładów. Kogo więc potrzebują w bełchatowskiej elektrowni? Nabór dotyczy takich stanowisk jak m.in. monter, tokarz, ślusarz remontowy czy szlifierz. Poszukiwany w elektrowni jest również wydawca narzędzi, zarówno w systemie podstawowym, jak i zmianowym. PGE zatrudni również osoby na stanowisku... wytaczarz.

Ile osób ma szansę na pracę?

Spółka podała również, ilu nowych pracowników zamierza przyjąć. Najwięcej, bo aż 19 etatów do obsadzenia, jest w przypadku posady montera. Po dwa wolne etaty w elektrowni są dla tokarza i ślusarza remontowego. Po jednym pracowniku spółka zamierza przyjąć na pozostałe stanowiska. 

Co ważne, o pracę w elektrowni mogą starać się zarówno pracownicy spółek zależnych PGE, jak i osoby z zewnątrz. Potrzebne dokumenty należy składać do 31 maja. Jak informuje koncern PGE GiEK, nowi pracownicy mają zostać przyjęci w okresie między czerwcem a wrześniem. 

Elektrownia i kopalnia Bełchatów to najwięksi pracodawcy w regionie. Obecnie KWB Bełchatów zatrudnia ok. 4,6 tys. osób. Natomiast bełchatowska elektrownia ok. 2.9 tys. pracowników. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy