Reklama

Reklama

PGE ogłosiła kolejny nabór do kopalni Bełchatów. Na jakie stanowisko?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

PGE ogłosiła kolejny nabór do kopalni Bełchatów. Na jakie stanowisko?  - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK zakończył kolejny nabór do bełchatowskiej kopalni. Tym razem poszukiwano mechaników maszyn i urządzeń górniczych.

Reklama

Dyrekcja bełchatowskiej kopalni planuje przyjąć kolejne osoby do pracy. Koncern PGE GiEK zakończył kolejny nabór. Tym razem poszukiwani byli specjaliści na stanowisko mechanika maszyn i urządzeń górniczych w przodk do działu kontroli i diagnostyki technicznej. Jak informuje Sandra Apanasionek, rzecznik prasowy PGE GiEK, dokumenty aplikacyjne złożyło 32 kandydatów spełniających wymogi formalne. 

- Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów ogłasza rekrutacje zgodnie z potrzebami pracodawcy w celu zapewniania prawidłowej realizacji zadań oraz bezpiecznego i efektywnego prowadzenia ruchu zakładu górniczego - mówi Sandra Apanasionek. 

To kolejna w tym roku rekrutacja do bełchatowskiej kopalni. Pod koniec stycznia koncern PGE GiEK ogłosił rekrutację wewnętrzną na stanowisko górnika. Zainteresowanie wśród pracowników spółek zależnych PGE m.in. Rambu, Bestugum czy Betransu było ogromne. Kadry zostały zasypane podaniami o pracę. Zgłosiło bowiem aż ok. 600 chętnych osób. 

Koncern niestety nie podał liczby osób, które znalazły zatrudnienie w kopalni w tym roku. Zwiększenia stanu załogi od kilku lat domagają się związki zawodowe. Na brak rąk do pracy narzekają też sami górnicy, którzy w nieoficjalnych rozmowach przyznają, że na zmianie jest coraz mniej osób.

- Stan załogi będzie uzupełniany zgodnie z potrzebami Oddziału - mówi Sandra Apanasionek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy