Reklama

Reklama

Ogłosili konkurs na wiceprezesa spółki zależnej PGE. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ogłosili konkurs na wiceprezesa spółki zależnej PGE. Jakie wymagania trzeba spełnić? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Rada nadzorcza spółki Betrans ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na wiceprezesa zarządu. Jakie warunki trzeba spełnić i do kiedy kandydaci mogą aplikować?

Reklama

Spółka Betrans to firma, która  zajmuje się głównie usługami transportowymi w grupie PGE. Zakład działa m.in, na terenie bełchatowskiej kopalni, ale też w innych lokalizacjach w całym kraju. Rada nadzorcza spółki ogłosiła właśnie postepowanie kwalifikacyjne na wiceprezesa zarządu VII kadencji. 

Jakie warunki muszą spełnić kandydaci? Należy posiadać wykształcenie wyższe i co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Wymagane jest również co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych.

O posadę wiceprezesa Betransu nie mogą się ubiegać natomiast osoby, które pełnią funkcję społecznego współpracownika albo zatrudnione są w biurze poselskim, wchodzą w skład partii politycznej lub są zatrudnieni przez partię na podstawie umowy o pracę. Kandydatem nie mogą być też osoby, które pełnią funkcję z wyboru w organizacji związkowej lub ich aktywność społeczna lub zarobkowa rodzi konflikt interesów wobec działalności spółki. 

Jak można przeczytać na stronie PGE GiEK, dodatkowym atutem kandydata będzie m.in. doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami ludzkimi, znajomość specyfiki działalności transportowo-sprzętowej i budowlanej czy też doświadczenie w funkcjonowaniu obszarów związanych z ekonomiką przedsiębiorst i technik sprzedażowych. 

Zgłoszenia od kandydatów przyjmowane będą do 10 października. Rozmowy kwalifikacyjne zaplanowano następnego dnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy