Reklama

Reklama

Akcja pracowników w siedzibie PGE GiEK. Górnicy i energetycy apelują do bełchatowian

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Akcja pracowników w siedzibie PGE GiEK. Górnicy i energetycy apelują do bełchatowian - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia W centrali spółki PGE GiEK w Bełchatowie po raz kolejny odbędzie się akcja oddawania krwi. Organizatorzy do udziału zapraszają również mieszkańców Bełchatowa.

Reklama

Wspólną akcję oddawania krwi organizują kluby Honorowych Dawców Krwi przy Elektrowni i Kopalni Bełchatów. Zaplanowano ją w centrali koncernu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna przy ulicy Węglowej w Bełchatowie. Zbiórka życiodajnego płynu odbędzie się już w najbliższy czwartek, 17 listopada w godz. 8-12. 

- Akcja jest otwarta – mogą wziąć w niej udział wszyscy mieszkańcy Bełchatowa i okolic, którzy chcą podzielić się z potrzebującymi drogocennym lekiem, który ratuje zdrowie i życie chorych - informuje koncern PGE GiEK. 

Jak zapewnia spółka, zbiórka krwi zostanie przeprowadzona z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i będzie trwała do czasu oddania krwi przez ostatnią zarejestrowaną osobę, która uzyskała pozytywny wynik badań.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy