Reklama

Kompletnie pijani rodzice trafili do szpitala, dzieci do domu dziecka

Opublikowano:
Autor:

Kompletnie pijani rodzice trafili do szpitala, dzieci do domu dziecka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Blisko 3 i ponad 3 promile mieli rodzice, którzy opiekowali się dwójką swoich dzieci. Jeżeli okaże się, że dorośli swoim zachowaniem narazili dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia, to może grozić im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednym z mieszkań w centrum Bełchatowa. Do dyżurnego policji wpłynęło zawiadomienie od kuratora sądowego o podejrzeniu sprawowania opieki nad dziećmi przez nietrzeźwych rodziców mających ograniczoną władzę rodzicielską.

- Policjanci pod wskazanym adresem zastali 48-letniego mężczyznę i 41-letnią kobietę oraz dwójkę ich dzieci w wieku 1,5 i 4 lata. Rodzice byli pod wyraźnym działaniem alkoholu – badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie kobiety blisko 3 promile, a u mężczyzny 3,4 promila - wyjaśnia Ewelina Maciejewska z KPP w Bełchatowie

Dzieci trafiły pod opiekę pracowników domu dziecka. Z uwagi na problemy zdrowotne pijani rodzice trafili z kolei do szpitala. Sprawą zajmie się miejscowy sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie rodzeństwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE