Reklama

Komendant bełchatowskiej policji Karol Mielczarek odchodzi

Opublikowano:
Autor:

Komendant bełchatowskiej policji Karol Mielczarek odchodzi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komendant bełchatowskiej policji Karol Mielczarek odchodzi z bełchatowskiej komendy – zajmie się prowadzeniem KPP Pajęczno, tak wynika z informacji opublikowanych na portalu twojepajeczno.pl. Informację potwierdzają nasze nieoficjalne źródła.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, Karol Mielczarek pojawi się na uroczystościach w Pajęcznie w najbliższą środę, wtedy też miałby zacząć tam służbę. Na stanowisku ma zastąpić dotychczasowego pajęczańskiego komendanta Grzegorza Czubakowskiego. Rzecznik prasowy KPP Pajęczno poinformował nas, że na chwilę obecną nie udzielają w sprawie żadnych informacji, nie zaprzeczył jednak doniesieniom.

Karol Mielczarek z służbą związany jest od 1994 roku. Po ukończeniu Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie związany był z Radomskiem, gdzie zajmował się służbą kryminalną oraz ruchem drogowym. W 2006 został mianowany I Zastępcą Komendanta Policji w Radomsku. W latach 2011 - 2013 piastował to samo stanowisko w KPP Łask. Z Bełchatowem jest związany od roku 2013, kiedy to zaczął tu pracę jako zastępca komendanta - dwa lata później awansowany na Komendanta KPP Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE