Reklama

Kolejny śmieciarz ukarany. Zdradziła go... recepta

Opublikowano:
Autor:

Kolejny śmieciarz ukarany. Zdradziła go... recepta - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 25 latek z Pożdżenic będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za zaśmiecanie przydrożnych terenów odpadami budowlanymi. Właściciela śmieci zdradziła znaleziona pośród nich recepta.

To kolejna interwencja dzielnicowych, którzy reagując na zgłoszenia mieszkańców, skutecznie odnajdują sprawców zaśmiecania terenów publicznych, czy lasów. Tym razem funkcjonariusze z Zelowa otrzymali zgłoszenie od mieszkanki, która 11 kwietnia zaalarmowała policję o odpadach budowlanych wyrzuconych nieopodal drogi leśnej.

- Odpady leżały przy drodze w miejscowości Mauryców w gminie Zelów. Dzielnicowy sprawdził znalezisko i trafił na trop, który doprowadził go wprost do właściciela. Zdradziła go recepta - informuje Iwona Kaszewska z KPP Bełchatów.

Jeszcze tego samego dnia mundurowy dotarł do miejsca zamieszkania 25-letniego mieszkańca Pożdźenic. Sprawca przyznał się do zaśmiecania i wyjaśnił, że odpady pochodzą z remontu jego mieszkania. Mężczyzna za wykroczenie będzie musiał odpowiedzieć przed sądem, po wcześniejszym uprzątnięciu zaśmieconego terenu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE