Reklama

Kolejne zachorowania w RAMB. W spółce jest już pięć osób z potwierdzonym koronawirusem

Opublikowano:
Autor:

Kolejne zachorowania w RAMB. W spółce jest już pięć osób z potwierdzonym koronawirusem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Potwierdziły się kolejne przypadki zachorowania na COVID-19 wśród załogi spółki RAMB. Chorzy mieli związek z zatrudnioną w zakładzie kobietą, u której koronawirusa wykryto w zeszłym tygodniu. Zarażeni pracownicy przebywali na zaleconej wcześniej przez Sanepid kwarantannie. Ich stan lekarze określają jako dobry.

O pierwszym potwierdzonym przypadku zarażenia SARS-CoV-2 u pracownicy spółki RAMB, usłyszeliśmy w czwartek 19 marca. O kobiecie, która z objawami choroby trafiła do bełchatowskiego szpitala, możecie przeczytać w artykule PGE potwierdza koronawirusa w spółce podległej...

Wystarczył weekend, aby spółka PGE ogłosiła kolejne przypadki zachorowań na COVID-19 wśród pracowników RAMB-u. Tym razem chodziło o dwie osoby - jedna została objęta domową kwarantanną, druga z kolei trafiła na leczenie szpitalne. Ich stan jest dobry. Więcej możecie przeczytać w artykule Kolejni pracownicy RAMB-u z koronawirusem...

Dziś do mediów trafiła kolejna informacja od PGE, która potwierdziła kolejne dwa zarażenia wśród pracowników RAMB-u.

-W spółce RAMB potwierdzono dwa kolejne przypadki zarażenia koronawirusem, które mają związek z pierwszą zarażoną Pracownicą zakładu, u której w ubiegłym tygodniu zdiagnozowano chorobę COVID-19. Są to osoby, które przebywały na kwarantannie domowej, zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami Sanepidu. Na ten moment ich stan jest określany jako dobry - informuje rzecznik PGE GiEK SA., Sandra Apanasionek.

Na dzień dzisiejszy, w spółce RAMB chorych na COVID-19 jest już 5 osób. PGE zaznacza jednak, że żaden z nich nie miał kontaktu z górnikami pracującymi w KWB Bełchatów. Zarówno kopalnia, jak i elektrownia pracują bez zakłóceń i nie ma obaw związanych z dostawami prądu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE