Reklama

Kolejne utrudnienia na A1. Kiedy autostrada będzie nieprzejezdna?

Opublikowano:
Autor:

Kolejne utrudnienia na A1. Kiedy autostrada będzie nieprzejezdna? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W najbliższych dwóch dniach – 8 i 9 września, kierowcy poruszający się odcinkiem autostrady A1 między Kamieńskiem a Radomskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Zaplanowano bowiem prace związane z szalowaniem jednego z wiaduktów. GDDKiA informuje, że przewidywane są kilkunastominutowe zatrzymania ruchu.

Prace na budowanej właśnie autostradzie A1 idą pełną parą. Niestety, dla kierowców, którzy na co dzień jeżdżą tą trasą oznacza to korki i utrudnienia. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że 8 i 9 września na odcinku między Radomskiem a Kamieńskiem planowane są kilkunastominutowe wyłączenia ruchu.

- Kolejne zatrzymania ruchu czekają kierowców jadących budowaną autostradą A1. Na odcinku Kamieńsk – Radomsko, na 425-ym kilometrze trasy będą prowadzone prace związane z szalowaniem jednego z wiaduktów. W związku z tym dziś i jutro (8 i 9 września) w godzinach od 21.00 – 2.00 należy spodziewać się kilku chwilowych zatrzymań ruchu. Przerwy nie powinny być dłuższe niż 10 – 15 minut. Odcinek, na którym będą prowadzone prace można ominąć jadąc drogą krajową 91 – informuje Maciej Zalewski, rzecznik GDDKiA.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE