Reklama

Kobieta spanikowała na widok policjantów z bełchatowskiej komendy. Usłyszała serię zarzutów

Opublikowano:
Autor:

Kobieta spanikowała na widok policjantów z bełchatowskiej komendy. Usłyszała serię zarzutów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 12 października bełchatowska policja aresztowała kobietę, która prowadziła samochód bez prawa jazdy. 45-latka uciekała przed funkcjonariuszami i nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Za niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę przed mundurowymi grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę około godziny 9:20 w miejscowości Wadlew policjanci z Komendy Powiatowej Policji kontrolowali ruch drogowy.

- Kierująca audi przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym i widząc sygnały do zatrzymania, dawane przez mundurowych, kierująca zjechała na pobocze, zatrzymała się, po czym pośpiesznie odjechała - informuje rzecznik bełchatowskiej policji.


Policjanci ruszyli w pościg za kobietą, a ta mimo wyraźnych sygnałów kontynuowała jazdę, zwiększając prędkość. 45-latkę zatrzymano w miejscowości Józefów, która swoje zachowanie tłumaczyła paniką przed mundurowymi, ponieważ nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Kobieta była trzeźwa i odpowie za niezatrzymanie samochodu do kontroli, dwa wykroczenia w ruchu drogowym, kierowanie autem bez uprawnień oraz za przekroczenie dozwolonej prędkości. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE