Reklama

Klub Podróżnika -Wietnam

Opublikowano:
Autor:

Klub Podróżnika -Wietnam - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika, który odbędzie się 17 maja o godzinie 18:00, w sali koncertowej MCK. Gościem Klubu będzie pan Rafał Mielnik, który opowie o Wietnamie.

„Wietnam – ze smokiem w tle” – to tytuł majowej prelekcji, która przybliży klubowiczom jeden z najbardziej fascynujących krajów Azji. W podróż do krainy smoków, niezwykłej natury i pysznego jedzenia, zabierze nas Rafał Mielnik – podróżnik, fotograf, dziennikarz.
Po kilku wyprawach na azjatycki ląd, pan Rafał przyznaje, że ten zakątek świata przyciąga go najbardziej. Podczas spotkania Klubu Podróżnika, fascynat Azji opowie o najciekawszych aspektach Wietnamu oraz zaprezentuje piękno kraju na wykonanych przez siebie fotografiach.
Wstęp wolny.

Rafał Mielnik – od 25 lat zajmuje się fotografią. Przez kilkanaście lat pracował dla opolskich mediów jako fotoreporter. Jego zdjęcia ukazywały się w ogólnopolskich dziennikach, tygodnikach i miesięcznikach. Swoje zdjęcia wielokrotnie pokazywał na wystawach indywidualnych i zbiorowych w całej Polsce.
Uwielbia podróże. Pomimo napiętego grafiku, znalazł własny sposób na odkrywanie świata – aktywny wypoczynek, ale nie za wszelka cenę. Za podróż życia uznaje wyprawę do RPA, ale najbardziej ciągnie go do Azji. W Wietnamie, Kambodży czy Sri Lance bywał wielokrotnie. Prowadzi blog podróżniczy www.dowietnamu.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE