Reklama

Klub Podróżnika odwiedzą Etiopię !

Opublikowano:
Autor:

Klub Podróżnika odwiedzą Etiopię ! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 21 marca o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Gościem będzie Michał Szulim, który opowie o Etiopii. Wstęp wolny.

W ostatni czwartek miesiąca, odbędziemy podróż w zupełnie egzotyczny zakątek świata. To tam znajduje się pewna niezwykła pustynia z lawy, będąca najgorętszym miejscem na ziemi. Stamtąd także wywodzi się kawa, którą pija się z solą i masłem. Podczas spotkania poznamy też najbardziej dzikie plemiona świata i będziemy świadkami ciekawej ceremonii pasowania chłopca na mężczyznę.. Posłuchamy też o plemieniu, w którym do dzisiaj wykonuje się szokujące zabiegi inicjacyjne dziewcząt a także dowiemy jak smakuje sfermentowany naleśnik i poznamy historię najstarszego człowieka na ziemi.

Michał Szulim:
Podróżnik, dziennikarz Radia dla Ciebie, wokalista zespołu Plateau, autor książki "Miejsce za miejscem, czyli Podróże małe i duże" (2017) oraz jej kolejnej części, której premiera przewidziana jest na marzec.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE