Reklama

Kino Helios-filmowe poranki "Strażak sam"

Opublikowano:
Autor:

Kino Helios-filmowe poranki "Strażak sam" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Kino Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14. W niedzielę 22 grudnia o godzinie 10:30 kino zaprezentuje zestaw bajek:

 1. Nie pędź tak

 • Pondziaki Normana

 • Polowanie na robale

 • Ogniowy musical

 • James i wielka dynia

 • Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

  Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

  Kino Helios zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Filmowe Poranki. Tym razem będzie z nami Strażak Sam. Super przygody i mnóstwo dobrej zabawy.
  W ramach spotkania mamy dla Was moc atrakcji. Ponieważ jesteśmy tuż przed świętami, więc jak najbardziej będziemy ozdabiać pierniki, malować bombki i zrobimy kolorowy łańcuch. Będzie świątecznie, bajkowo i oczywiście nie obejdzie się bez słodkości.

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE