Reklama

Kierowcy, noga z gazu! Rusza policyjna akcja

Opublikowano:
Autor:

Kierowcy, noga z gazu! Rusza policyjna akcja - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Powoli zbliżamy do początku długiego czerwcowego weekendu, w tym roku zbiega się on z rozpoczęciem wakacji. Na drogach w całym kraju wiąże się to ze wzmożonym ruchem, tym samym w sposób szczególny do tego czasu przygotowuje się policja. W okresie od 19 do 23 czerwca nad bezpieczeństwem podróżnych zadba większa liczba mundurowych.

Funkcjonariusze będą ze szczególną czujnością obserwować pojazdy pod kątem łamania przepisów z uwzględnieniem: nietrzeźwych kierujących, przekroczenia dozwolonej prędkości oraz nieprawidłowego przewożenia pasażerów. Patrole skoncentrują się na zapewnieniu płynności ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych, w miejscach spowolnień i utrudnień będą starali się podejmować ręczne kierowanie ruchem .

Pamiętajmy, że tam gdzie będą procesje nastąpią czasowe zmiany organizacji ruchu.

Zeszłoroczna akcja „Bezpieczny weekend Boże Ciało 2018” trwała od 30 maja do 3 czerwca. W czasie pięciu dni działań na terenie województwa łódzkiego policjanci odnotowali 72 wypadki drogowe, w których śmierć poniosły 4 osoby a 84 zostały ranne. Funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu 113 nietrzeźwych kierujących.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE