Reklama

Już dwucyfrowa liczba zarażonych w powiecie bełchatowskim. Są też dobre informacje!

Opublikowano:
Autor:

Już dwucyfrowa liczba zarażonych w powiecie bełchatowskim. Są też dobre informacje! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejne przypadki zarażenia koronawirusem w naszym regionie zostały potwierdzone oficjalnym komunikatem. Rośnie też liczba osób w kwarantannie i objętych nadzorem epidemiologicznym. Jest też dobra informacja - oddział prasowy wojewody donosi o 3 osobach, które wyzdrowiały i zostały wypisane ze szpital.

15 kolejnych przypadków koronawirusa potwierdzono w województwie łódzkim.

- Są to osoby w wieku od 20 do 82 lat. Osoby miały bezpośrednie kontakty z osobami zakażonymi lub powróciły z Hiszpanii i Austrii - czytamy w komunikacie Oddziału Prasowego Wojewody Łódzkiego.

Liczba osób zakażonych z powiatu bełchatowskiego wzrosła do 11, 433 osób jest w kwarantannie, a 163 objęto dotychczas dozorem epidemiologicznym.

W zestawieniu najnowszych danych o sytuacji epidemiologicznej w naszym województwie, możemy przeczytać również dobre wieści:

- Jednocześnie informujemy, że spośród osób zakażonych w województwie łódzkim, mamy już 3 osoby zdrowe, które zostały wypisane ze szpitala do domu, po otrzymaniu ujemnych wyników na obecność koronawirusa. Są to dwie młode kobiety i jeden młody mężczyzna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE