Reklama

Jest pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w naszym województwie. To starsza kobieta z chorobami współistniejącymi

Opublikowano:
Autor:

Jest pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w naszym województwie. To starsza kobieta z chorobami współistniejącymi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jest pierwsza ofiara śmiertelna zakażenia koronawirusem w Łódzkiem. To 75 letnia kobieta, która obarczona była również innymi chorobami.

Oddział Prasowy Wojewody Łódzkiego poinformował o pierwszym w naszym regionie przypadku śmiertelnym osoby zarażonej koronawirusem.

- To 75 letnia kobieta. Jej stan od początku był ciężki. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka miała schorzenia współistniejące - czytamy w komunikacie.

W Polsce do godzin wieczornych 1 kwietnia zanotowano ogólnie 43 przypadki śmiertelne związane z panującą epidemią. Znaczna większość osób zmarłych z powodu COVID-19 to osoby starsze z istniejącymi już problemami zdrowotnymi.

Według aktualnych informacji, liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 221. Lwia część pacjentów jest w stanie dobrym. Od kilku dni regularnie przekazywane są informacje o kolejnych osobach wyleczonych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE