Reklama

Reklama

Jest dementi na dementi, czyli jak to jest z tym poparciem PiSu

Opublikowano: śr, 31 paź 2018 13:58
Autor:

Jest dementi na dementi, czyli jak to jest z tym poparciem PiSu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Waldemar Wyczachowski i Piotr Wysocki dementują informacje jakoby Prawo i Sprawiedliwość nie mogło poprzeć Dariusza Matyśkiewicza w drugiej turze wyborów. Dziś starosta ujawnił dokument z 22 października sygnowany podpisem Antoniego Macierewicza, na mocy którego to kandydat PLUSa ma poparcie PiS.

Reklama

Dzisiejsze spotkanie z dziennikarzami jest pokłosiem informacji jakie wczoraj przekazał senator Wiesław Dobkowski. Zdaniem parlamentarzysty Dariusz Matyśkiewicz nie mógł otrzymać poparcia Prawa i Sprawiedliwości, bo nie było na to stosownej uchwały. Dziś Waldemar Wyczachowski przedstawił uchwałę zarządu okręgowego PiS na mocy, której Matyśkiewicz idzie do drugiej tury prezydenckich wyborów z poparciem tej partii.

- Ja bardzo przepraszam, że informacje, które pojawiły się w przestrzeni medialnej. Nie są one do końca prawdziwe – mówił otwierając konferencję Waldemar Wyczachowski i dodał: - Zachęcam pana senatora Dobkowskiego, kiedy ma wątpliwość co do decyzji, które zapadają w Prawie i Sprawiedliwości, by kontaktował się z zarządem okręgowym, który jest organem statutowym i takie decyzje podejmuje. Chciałbym zdementować i wyjaśnić jak wygląda sytuacja poparć udzielanych przez Prawo i Sprawiedliwość na ternie powiatu bełchatowskiego.

Waldemar Wyczachowski odniósł się do statutu Prawa i Sprawiedliwości i wedle zapisów artykułów 27 i 28 tego dokumentu, zarząd okręgu ma kompetencje i może w sytuacjach ważnych, zwoływać posiedzenia prezydium zarządu okręgowego (w którego skład wchodzą prezes, wiceprezesi, sekretarz i skarbnik) i podejmować uchwały w sprawach niecierpiących zwłoki. Tak też się stało tuż po pierwszej turze wyborów, 22 października.

- Prawo i Sprawiedliwość, Zjednoczona Prawica w Bełchatowie udzieliła poparcia Dariuszowi Matyśkiewiczowi – mówił Wyczachowski pokazując uchwałę zarządu okręgowego PiS

Więcej szczegółów w załączonej poniżej artykułu relacji video.

[AKUTALIZACJA]

Wieczorem dotarło do naszej redakcji oświadczenie senatora Wiesława Dobkowskiego, w którym odnosi się do środowej konferencji. Jego treść prezentujemy poniżej:

Oświadczenie

W związku z wystąpieniem w dniu dzisiejszym, tj. 31.10.2018 r. Panów Waldemara Wyczachowskiego i Piotra Wysockiego dotyczącym poparcia Prawa i Sprawiedliwości dla Dariusza Matyśkiewicza w wyborach Prezydenta Bełchatowa oświadczam, że stanowczo podtrzymuję wszystkie moje twierdzenia z konferencji prasowej z dnia 30 października 2018 r.

Obecnie Pan Waldemar Wyczachowski, w przeciwieństwie do poprzedniej konferencji z udziałem wicepremiera Jarosław Gowina nie twierdzi, że Zarząd Okręgowy PiS podjął uchwałę dotyczącą poparcia Pana Dariusza Matyśkiewicza na Prezydenta Bełchatowa, nie twierdzi również, że zarząd ten wystąpił z wnioskiem do Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości o takie poparcie.

Pan Wyczachowski przedstawił uchwałę Prezydium Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości, powtarzam uchwałę Prezydium Zarządu Okręgowego PiS, a nie uchwałę Zarządu Okręgowego PiS.

Zgodnie z art. 27 ust. 4 Statutu PiS do kompetencji Prezydium należy organizacja prac Zarządu Okręgowego PiS oraz między posiedzeniami Zarządu Okręgowego podejmowanie uchwał w sprawach nie cierpiących zwłoki, leżących w kompetencji Zarządu Okregowego PiS.

Wobec powyższego Prezydium jest organem pomocniczym w stosunku do Zarządu Okręgowego partii, nie jest zaś samodzielnym organem decyzyjnym. Nawet gdyby przyjąć, iż Prezydium (zgodnie z powyższym) ma prawo podejmowania uchwały w sprawach nie cierpiących zwłoki, zauważyć należy, iż udzielenie poparcia dla kandydatów w wyborach samorządowych nie należy do spraw pilnych i nie cierpiących zwłoki. W tym przypadku nie było najmniejszych przeszkód, aby w okresie 2 tygodni dzielących I i II turę wyborów prezydenta zwołać posiedzenie Zarządu Okręgowego PiS w celu podjęcia decyzji o poparciu któregoś z kandydatów. Poza tym, tak jak mówiłem na konferencji prasowej w dniu 30.10.2018 r., decyzję o poparciu przez Prawo i Sprawiedliwość kandydata na prezydenta miasta podejmuje Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości, a Zarząd Okręgowy PiS może jedynie wystąpić z wnioskiem do tego komitetu o poparcie jednego z kandydatów.

O wiarygodności obydwu Panów „dementujących” moje wypowiedzi z dnia 30.10.2018 r. świadczy fakt, że zgodnie ze statutem nie mają oni prawa występować w imieniu Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości, bowiem Zarząd ten może reprezentować wyłącznie jego prezes lub upoważnieni przez niego wiceprezesi, a ww. Panowie nie pełnią żadnej z tych funkcji.

Pragnę powtórzyć, że obecna Prezydent Bełchatowa Pani Mariola Czechowska w roku 2010 kandydowała do Rady Powiatu z listy Prawa i Sprawiedliwości, a od 2014 r. do chwili obecnej jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Natomiasta Pan Dariusz Matyśkiewicz od 2002 r. zawsze kandydował z list konkurencyjnych do naszej partii.

Dzisiejsza konferencja prasowa obydwu Panów świadczy o próbie dezinformacji wyborców, mającej na celu osłabienie kandydatury obecnej Prezydent Bełchatowa Pani Marioli Czechowskiej, członkini Prawa i Sprawiedliwości.


Senator RP

Wiesław Dobkowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (246)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +3 / -3

  Zulugula

  PANOWIE, WAS JUŻ NIE MA I WASZYCH MISIEWICZÓW TEŻ. PRAWDZIWY PIS WYGRAŁ. NA POŻEGNANIE ZAŚPIEWAMY - "ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ..."

 • 3 lata temu | ocena +3 / -3

  amen

  POPARCIE Matyśkiewicza powrót CHSZANOWSKIEGO I OLSZEWSKIEGO HOLDING PEC&WODKAN&PGM Z PREZESM CHSZANOWSKIM

 • 3 lata temu | ocena +6 / -6

  NIE dla PLUSA i KAMELEONÓW

  UWAGA:trolle PLUSA-puszczają plotkę,ze ich konkurentka wycofuje się z wyborów.Tak bardzo rwą się do koryta,ze chwytają się wszelkich podłych sposobów.To świadczy o najwyższej desperacjii!!Nic z tego nałogowcy uzależnieni od władzy!My wolimy nasza Panią Prezydent!!!

 • 3 lata temu | ocena +7 / -7

  tak normalności i przyzwoitości# TAK MARIOLI

  Senator obnażył obłudę i zakłamanie przeciwników Marioli,dlatego nie wyszło im to krętactwo

  • 3 lata temu | ocena +2 / -2

   Tt

   A może walczy o to żeby córcia stołka nie straciła u Pani Czechowskiej?

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  t

  Matys ma tylko wątpliwe poparcie Macierewicza,bo to niewiarygodne,żeby nazajutrz po głosowaniu-gdy były znane dopiero sondaże, a nie wyniki wyborów-w trybie nagłym zwołano Prezydium Zarządu celem poparcia członka PLUS-a.Trudno w to uwierzyć. Czytajcie oświadczenie senatora:http://www.belchatow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=250568#... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +7 / -7

  NIE dla PLUSA

  PLUS to zawsze udaje przyjaciela PiS-u,kiedy akurat rządzi.Ale kiedy w 2007 r. PiS przestał rządzić w kraju,to natychmiast PLUS zerwał koalicje z PiS-em w Bełchatowie i wyrzucił przedstawicieli PiS-u z wszystkich funkcji spychając do głębokiej opozycji do 2014 r(przez 2 kadencje), aż do czasu,kiedy przegrał w PiS-ie, a zdrajcy w PiS-ie,którzy tego ... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +6 / -6

  lili

  Kto biegał w koszulce mama s8

 • 3 lata temu | ocena +8 / -8

  dam albo nie dam

  Drodzy czytelnicy, wcale nie zdziwiłabym się, jakby ta i kazda inna uchwała byla sfałszowana.

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  Ula

  Czy ja dobrze rozumiem? Macierewicz popiera Matyśkiewicza?

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   Julia

   Wcześniej popierał Pana Wysockiego,że tylko On może podołać wyzwaniom związanym z "odkrywką złoczewska" .... Tylko co ma prezydent miasta Bełchatów do odkrywki złoczewskiej ???

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   WYBIERAM NORAMALNOŚĆ

   TAK UCZCIWYM LUDZIOM W SAMORZĄDZIE.Pani D.D. to samodzielny podmiot,członek PiS od 2002 r., prawnik ze stażem w administracji rządowej.Pracuje w rodzinnym mieście,na którym jej zalezy i które przedkłada nad miasto wojewódzkie.W ostatnich wyborach zaufaniem obdarzyło ją 276 Bełchatowian, pomimo umieszczeniu przez młodszym stażem w PiS dopiero na 4-... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +28 / -28

  Guru

  OŚWIADCZENIE SENATORA GŁOSUJCIE NA CZECHOWSKĄ BO ZATRUDNIŁA MI CÓRKĘ W URZĘDZIE MIASTA.

  • 3 lata temu | ocena +9 / -9

   NIE- PRYWATNEMU FOLWARKOWI PLUSA!!!!

   Jeśli ktoś jest potomkiem parlamentarzysty z wyższym wykształceniem prawniczym -to trudno,żeby nigdzie nie pracował.Tym bardziej - jeśli zamiast administracji rządowej wybrał nasz samorząd.Akurat wiem,że ta osoba jest starsza stażem w PiS,niż W.W. i P.W.,to dlatego taką zawiścią zioną???PLUSY mnóstwo SWYCH LUDZI wprowadziły do magistratu i myślą ju... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +9 / -9

   Gburu

   Twój kandydat za to pozatrudnia na stołkach wszystkich do siódmego stopnia pokrewieństwa.

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  Krol Julian III

  Ile lat byl od inwestycji vice matys?? Nic sie nie dzialo w belchatowie! Umarle miasto starcow wkrotce bedzie jak wrpci do wladzy. Czechowska wziela ludzi z radomska i innych z duzym doswiadczeniem. Popatrzcie ile fabryk sie buduje w radomsku jaka strefa przemyslowa sie tam stworzyla!! To wlasnie ci ludzie ktorych sciagnela czechowska to zaczeli. C... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +6 / -6

   MAtys

   Chyba żart! Ludzie Marioli nie mają nic wspolnego z tym co dzieje się w Radomsku. Zreszta jakby byli tacy wow to by tam wygrali wybory... Co do Mastysa i dawania szansy Marioli...no wlasnie dlaczego MArioli? ona miała szansę, a Matys był wceprezydentem więc nie takiej szansy nie miał... Decyzeje podejmuje Prezydent i Rada Miejska. Więc Matys jest... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  Juki

  Darek potrzebny Ci Antek albo Gowin Taki jesteś slaby

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  Ale jaja

  Prawicowy się teraz matys okazał ja zkoziej dupy..t...ab

 • 3 lata temu | ocena +10 / -10

  Saga

  Przecie już Piotrek i Darek i Waldek mata mieszkania, chłe, chle

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  Dino

  Ciałem, organem poparć mając z punktu na uwadze...... ale jazda.....mlżna być je............tym, ano. Who not

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  Warszawa

  Podpisal antek kwit podpisal chyba podrobiony nie jest to wszystko jasne. Powiedzal antek ze pis to wyczachowski I wysocki a nie mariola ? Powiedzial. To po cota awantura. W koncu facet jaki by nie byl jest wiceprezesm pis a nie mariolka czy wieslaw. Kazdy ch na swoj stroj a tu chodzi by polityke z rzadu wprowadzic do samorzadow. Mariolka nie ma r... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  mondry

  mowta co chceta ale zeby kazdy robotnik z kwb operował tak ładnym językiem :) :)

  • 3 lata temu | ocena +1 / -1

   Czerpak

   I tak ładnie koparką.

 • 3 lata temu | ocena +7 / -7

  wiesiek

  Czas wiać z tego miasta. Nikt nie głosował na niemą Mariolę a jest w II turze. Gryczka nie , bo 3 raz startuje na Prezydenta a Matys tak, chociaż przez 12 lat już pokazał jak władał miastem. A kolesiostwo było jest i będzie. Za Marioli oprócz familii doszli jeszcze spadochroniarze z miernymi kwalifikacjami.

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  Asrga

  Garnitury takie same,w churcie pewnie taniej

 • 3 lata temu | ocena +8 / -8

  Cyco

  Matyśkiewicz nie należy do PiSu, jak Wassermann i Jaki.

 • 3 lata temu | ocena +22 / -22

  AbcAbc

  SENATORZE CELNY STRZAL..... PIĘKNIE.... BRAWO.... WYCZACH I WYSOCKI ZNOKALTOWANI WANI! BUHAHAHA... PANOWIE PAMIĘTAJCIE, ŻE TEN MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZA GINIE.

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  Cytrynka

  Prosta matematyka wygra Czechowska - będzie rządził PiS wygra Matyśkiewicz - będzie rządził PiS Nie ma już nadziei dla tego miasta

 • 3 lata temu | ocena +20 / -20

  raz

  Dobry i prawdziwy post poniżej, to skopiuję i puszczę jeszcze raz: "PGE GiEK , elektrownia, kopalnia to klasyczne przykłady zawłaszczania spółek skarbu państwa przez partyjnych działaczy. Przykłady? Wysocka nauczycielka z Bełchatowa - dyrektor w GiEK PGE; Szydłowski z Pajęczna - dyrektor kadr w GiEK PGE; Tasarz z Działoszyna - kierownik kadr w ... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +3 / -3

   zwiazk

   Jeszcze dodać do tego związki zawodowe...takie partie jak PiS czy PO to przy nich mały miki

 • 3 lata temu | ocena +7 / -7

  pikuś

  Czy te oczy mogą kłamać... !?

 • 3 lata temu | ocena +8 / -8

  Radomsko hey ho

  Wiesio oszust. Antek kaze to tak trzeba robic bo tak warsAwa chce I taki ma plan. A wiesio bohater roWalil cala dyacypline. Sam jak nie potrafi rzadzic to niech da innym nwet z radomska byle by dobrze rzadzili. Bo on sam soba nie potrafi zarzadzac. I sami hejterzy marioli na dyzurze.

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  Senior

  Napisalem spokojnym komemtarz... Wymienilem nazwisko pani Prezydent I komentarz usunieto... Jakbym ja pochwalil to pewnie by zostal. P. Mariola chce grac taka niewinna, ze kazala usuwac Komentarze ktore ja dotycza. Mialam szacun do waszej redakcji ale to kolejny komentarz moj ktory usuneliscie, dlaczego nie usuwacie komentarzy obraxajacych pana Da... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +6 / -6

   Seniorita sprawdź nasz nakład na kompaktach

   Widać, jaką szczerością Pano-Pani Senior(-ita) operuje, skoro w jednym zdaniu używa rodzaju męskiego, w drugim żeńskiego... No ale skoro ściemniasz, to wiadomo za kim...

   • 3 lata temu | ocena +6 / -6

    Senior

    Porostu nacismalem nie ta literke... Jestem juz starszy

 • 3 lata temu | ocena +22 / -22

  Naptakakał srak

  Nie głosujcie na ładziaka, bo Wam w każdej komisji i komórce organizacyjnej wsadzi po dwóch, lub trzech katolickich katabasów, na dodatek spoza Gminy Bełchatów. Przykład? Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych- dwóch panów księży, jeden pleban z Łobudzic, czyli Gmina Zelów. Z jakiej paki on tam zasiada? Nie trudno się domyśleć.DIETY!

 • 3 lata temu | ocena +51 / -51

  olek

  Skoro minister Macierewicz poparł Dariusza Matyśkiewicza to znaczy, że tenże Matys jest reprezentantem Misiewiczów i będzie działa pod dyktando posłów tej frakcji? NIE CHCĘ TAKIEGO PREZYDENTA BEŁCHATOWA! Widać ich rządy w GiEKsie . NIe mogą nami rządzić ludzie przyniesieni w teczkach i na urząd wciśnięci przez polityczne koterie. Bełchatów dla norm... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +10 / -10

   Bartosz

   W gieksie chlopie to do tej pory sprzątają chlew po poprzednich rozpasanych jak świnie Panach i wladcach

   • 3 lata temu | ocena +4 / -4

    Patałachy

    Chyba większej rozpusty niż teraz to nie było.

 • 3 lata temu | ocena +51 / -51

  Józef Mataczkiewicz

  Krętacze i sitwa. Jeśli Matyśkiewicz tak zaczyna prezydenturę, to nie chcę wiedzieć, co będzie dalej. Ludzie, czy wy jesteście tak samo zepsuci, jak on, że na niego głosujecie ?

  • 3 lata temu | ocena +4 / -4

   ...

   Chyba raczej pis kręci i mataczy...

   • 3 lata temu | ocena +45 / -45

    SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Raczej zdrajcy PiS-u: PLUS to taki przyjaciel PiS-,bo akurat rządzi.Ale kiedy w 2007 r. PiS przestał rządzić w kraju,to natychmiast PLUS zerwał koalicje z PiS-em w Bełchatowie i wyrzucił przedstawicieli PiS-u z wszystkich funkcji spychając do głębokiej opozycji do 2014 r(przez 2 kadencje), aż do czasu,kiedy przegrał w PiS-ie, a zdrajcy w PiS-ie,któ... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +6 / -6

  Pisdziel

  Ja nie zaglosuje Na Mariola to oboz Dobkowskiego.. To Owczarek A., ktory steruje Mariola, to Ziemia Belchatowska, bo jak dziwnym trafem zolnierz Senatora Orymus startowa z ziemii...Senator I cala ta klika musza isc w odstawke... To nie jest dobre dla naszego miasta.

  • 3 lata temu | ocena +13 / -13

   Tomasz

   A ja myślę, że klika to tych dwóch panów z Naturą, która taka niby z pisu a tu w plusie ląduje i wiele innych przykładów. Ale spokojnie dajmy czasowi czas. On rozwiąże wszystko.

  • 3 lata temu | ocena +32 / -32

   zmyślasz

   to klarowne-polityczne porozumienia,a nie krętactwa i manipulacje,jak u tych dwóch

 • 3 lata temu | ocena +41 / -41

  Teo z betrans

  Pana Darka poparli prawdziwi Misiewicze. Gratuluję, ale to nie dla mnie

 • 3 lata temu | ocena +55 / -55

  Bełchatowianin

  Witam wszystkich sympatyków PIS-u i nie tylko. Dziwnym jest fakt, że dwóch gości stoi i bije się o poparcie dla pana Dariusza, przez zwolenników PIS, ale może nie takie dziwne, w końcu to ich być, albo nie być. Dziwię się Panu Wyczachowskiemu bo uważałem go za fajnego gościa. Wszyscy straszą Mariolą, że to Radomsko itd. A tak się zapytam, Pan Dar... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +47 / -47

  Agnieszka

  Panie DARKU Wstyd! Nie może Pan sam wygrać tych wyborów? Wybieram normalną kandydatkę. Może nie idealną ale szczerą, prawdziwą i pragmatyczną

  • 3 lata temu | ocena +4 / -4

   J.

   Chłopcy, którzy chcą dobrze zarobić i niewiele robić, to są politycy - dyplomaci, to oni mają rządzić Bełchatowem ? Darek z każdym zada się, żeby wygrać.

 • 3 lata temu | ocena +62 / -62

  Prezent dla MATYSA

  Matyśkiewicz, to poparcie Maciara dla Ciebie to chyba prezent na dzisiejsze święto. Współczuję

 • 3 lata temu | ocena +47 / -47

  Fran

  To jest prawdziwy obraz Plusa i Matyśkiewicza. Już wiem dlaczego Pan kandydat ma tak wielu przeciwników. Od dziś jeszcze wiecej

  • 3 lata temu | ocena +62 / -62

   SPRAWIEDLIWOŚĆ

   PLUS to taki przyjaciel PiS-,bo akurat rządzi.Ale kiedy w 2007 r. PiS przestał rządzić w kraju,to natychmiast PLUS zerwał koalicje z PiS-em w Bełchatowie i wyrzucił przedstawicieli PiS-u z wszystkich funkcji spychając do głębokiej opozycji do 2014 r(przez 2 kadencje), aż do czasu,kiedy przegrał w PiS-ie, a zdrajcy w PiS-ie,którzy tego nie doświadcz... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +82 / -82

  wqrwiony

  PGE GiEK , elektrownia, kopalnia to klasyczne przykłady zawłaszczania spółek skarbu państwa przez partyjnych działaczy. Przykłady? Wysocka nauczycielka z Bełchatowa - dyrektor w GiEK PGE; Szydłowski z Pajęczna - dyrektor kadr w GiEK PGE; Tasarz z Działoszyna - kierownik kadr w elektrowni. Żeby chociaż ci ludzie wnieśli coś pozytywnego do spółek ale... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +7 / -7

  Wariat

  Aptekarza na vice prezydenta.

 • 3 lata temu | ocena +44 / -44

  Chodzi lisek koło drogi

  Te, peter bez matury przeca ty jeszcze 4 lata temu nie byłeś w pisie. Ale co tam ; "daj kurze grzędę a ona jeszcze wyżej siędę". Trzeba trochę samokrytyki pajacu. Za chwilę wszyscy zapomną ktoś ty. A dzieci dobrze ustawione w pge? Spadaj razem z waldusiem kiepskim na drzewo liście rachować. Głosujemy za Mariolą i przeciw darowi.

  • 3 lata temu | ocena +50 / -50

   przecz z obłudą - TAK dla Marioli

   Mówić na e-bełchatów,że jesteś taki pokrzywdzony i taki atakowany, tu nikt Cie nie atakuje.Senator zdemaskował tylko nieprawdę głoszona przez wyżej pokazanych panów.Nie przyklejaj się więcej do partii. Mariola od I-ej tury czeka spokojnie na druga turę i nikogo nie atakuje.I to na nią zagłosuje

 • 3 lata temu | ocena +7 / -7

  gość

  Wiesiu daj już sobie spokój

 • 3 lata temu | ocena +35 / -35

  Radek

  Najlepsze jest to że jakby nie daj Bóg wygrał przyjaciel Chrzana i kolega partyjny Olszewskiego D. Matyskiewicz to i tak za ok pół roku wypnie się na kolegów z PiS i kopnie ich w d....

  • 3 lata temu | ocena +50 / -50

   NIE TERROROWI w URZĘDZIE

   Już straszą b.wulgarnie,że będą wyrzucać z pracy(np.osobę z dobrym wykształceniem i po konkursie)-a swoich ludzi pozatrudniali krocie i ich Mariola nie wyrzucała

   • 3 lata temu | ocena +6 / -6

    organik

    Proszę o link do konkursu na członków zarządów, rad nadzorczych, dyrektorów, kierowników za czasów gdy Bełchatowem rządził PLUS z Matyśkiewiczem na czele? Ja nic nie znalazłem, ale może ktoś mi pomoże

 • 3 lata temu | ocena +41 / -41

  Po tobie

  Matyśkiweicza popiera tylko Macierewicz Antonio. Nooo. Szacun Darek - straciłeś wszystko co zbudowałeś podczas kampanii.

  • 3 lata temu | ocena +45 / -45

   Precz z OBŁUDĄ i CENZURĄ!!!!!!!

   Senator zaorał tych fanów Gowina i Macierewicza.Jak wiceprezesem partii i marszałkiem był M.Jurek to Matyśkiewicz się z nim kumplował i miał jego poparcie,a jak M.Jurek przegrał z senatorem to poszli po poparcie do kolejnego prezesa Macierewicza.-nie będąc partią-będą od niej mocno uzależnieni,bo zawsze przed wyborami się jej uczepiają(oczywiście n... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +32 / -32

  Jakubik

  Ziemniaki już dawno mówili że Plus to kumple Misiewiczów i wtedy było wielkie oburzenie. Dziś widać kto jest kto. Prezydent Bełchatowa namaszczony przez Gowina i Macierewicza to dramat dla tego miasta

 • 3 lata temu | ocena +28 / -28

  Ela

  Panie DARKU, nawet jak Pan wygra to będzie wstyd dla Pana. Jakim trzeba być człowiekiem aby za stołek upaść tak nisko i szukać takiego poparcia?

 • 3 lata temu | ocena +39 / -39

  Pisak

  Matyśkiewicza namaścił Macierewicz? MATYS już po Tobie

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  Mieszkaniec

  Dlaczego Wiesław Dobkowski wypowiada się w sprawach PiS ? Jako kto ? Dlaczego jego wyznawcy nie startowali z list PiS ? Dlaczego skoro jest takim ważnym przedstawicielem PiS nie potrafił wprowadzić nikogo na listy do Rady Miejskiej ? Dlaczego jego ludzie wbrew uchwale komitetu politycznego startowali z innego komitetu ? Dlaczego wszystko co do tej... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +9 / -9

   SENATOR pilnuje statutu

   MIJASZ SIĘ Z PRAWDĄ.PO prostu Antonio omija statuty-taki ma styl,ale w rządzie dla takich miejsca nie ma.Senator na taki style też się nie zgadza.Nie pozwala na niecne manipulacje statutem

  • 3 lata temu | ocena +16 / -16

   PRAWDA

   A dlaczego było tyle teorii zamachu???Bo jeden facet z klakierami baaardzo m iesza!,aWaldi wolał na listach ludzi z łapanki niż długoletnich działaczy

   • 3 lata temu | ocena +1 / -1

    Pis

    Puknij sie w głowę

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  Kapitann

  Nawet jak lola wygra to I tak nie ma swoich radnych. I znowu wieloletnia stagnacja.

 • 3 lata temu | ocena +8 / -8

  Elektryk

  W piatek pokaza pismo ze senatora wykluczono z Pisu i po problemie. Ładnie miesza.

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  Klika anki precz

  Kłamstwo zaraz na początku kadencji. Prezesie Kaczyński lub ktoś inny na górze pora się nareszcie wziąć za tych dwóch pajaców i ich popleczników z radumska. Wszyscy niezależnie od przekonań głosujemy na Mariolą. Niektórzyza inni przeciw tamtym ale na Mariolę!!!

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   Bartosz

   Kto to jest mariola? To ta co sie nie pokazuje?

 • 3 lata temu | ocena +4 / -4

  Górnik

  Panie Senatorze czas na oświadczenia proszę zamieścić swoje majątkowe ile na rok przytulasz z PGE około 400 000,00???

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  Wow

  A matys was dyma

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  Vai

  Pajaców dwóch i tyle,szkoda gadać

  • 3 lata temu | ocena +2 / -2

   Mia

   Ty i senator?

 • 3 lata temu | ocena +9 / -9

  Wierny czytelnik

  DDBelchatow. Dzisiejsze oświadczenie Senatora To powinien być osobny artykuł. Tak jak z wczorajszym dementi Waldemara. Pies z rzetelnością dziennikarską ale ludzie wam kiedyś tego nie wybaczą. Nie bójcie się Plusiakow. Madzik pokaż jaja jeśli Rafal nie ma.

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  docent

  Uwaga na tę szczepionkę! Matys jakieś 15 lat temu przyjął dobrowolnie szczepionkę na kolesiostwo, partyjniactwo, urzędniczą korupcję itd. Szczepionka okazała się nieskuteczna! Dowód? 3 kadencje w samorządzie. Na dodatek pojawiły się groźne powikłania poszczepienne: destrukcja obecnego samorządu, niepohamowany apetyt na władzę, totalna krytyka i na... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

   Piotr

   No tu żeś docencie na ciepły grunt stanął. Żeby o medykamentach pisac i ostatniej szansie na skuteczne leczenie sz.p. prezydento. O takich rzeczach sie nie pisze. Nie elegancko

 • 3 lata temu | ocena +43 / -43

  ale dali popis

  Po prostu W.W, ratuje desperacko swój stołeczek.Ale zeby tak kłamac.Nie było zarz,ądu i nie ma uchwaly zarządu.Jesli jest jakis papier prezydium-to na bank antydatowany,bo 22-go nie było jeszcze wyników, a za to do wczoraj było mnóstwo czasu,żeby powiadomić cały zarząd.Zresztą sprawa niecierpiąca zwłoki-to na pewno nie poparcie dla kogokolwiek,gdy ... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +29 / -29

   DEMENTI

   dwa pajace zaorane!

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  emeryt

  Jakiś idiotyzm panuje w bełchatowskim PIS-e . Pan Koc szef powiatowy nie ma poparcia, a członek Ładziak ma.Pani Czechowska członek nie ma , a człowiek spoza ma. Dziwię się tym kandydatom bez poparcia, że nie rzucą tego w cholerę , a posłowie z okręgu mącą dziady.

  • 3 lata temu | ocena +42 / -42

   gonić GARGAMELA!!!

   STATUT JEST PROSTY.NIE KRĘĆCIE JUŻ KŁAMCZUCHY.NIE MACIE UCHWAŁY ZARZĄDU OKRĘGOWEGO -JAK MÓWILIŚCIE_CZYLI KŁAMALIŚCIE!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +3 / -3

  Antek

  Chyba antek jest nad wieskiem ? Wiesio no to raczej po wyborach bedzie startowal do rady kurniku z list marioli. Wiesio jest wazniejszy od prezydium I sam sobie statut interpretuje. Do bani ten statut.

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   Pis

   Dudy smalone pleciesz. Przeczytaj statut, później niech Ci ktoś wytłumaczy. I pisz dopiero takie komentarze.

 • 3 lata temu | ocena +78 / -78

  Wstyd

  Nieźli mieszacze na zdjęciu. Bełchatów Wam to zapamięta.

  • 3 lata temu | ocena +53 / -53

   Żegnamy

   Ten jeden był noname i tak zostanie. Najwyżej będzie żonę na zakupy wysyłał albo brodę zapuści ale Woldemort? Myślałem ze chce coś jeszcze zdziałać w polityce. Ja wiem. Trzeba kłamać ... ale kurde wszystko ma swoje granice.

 • 3 lata temu | ocena +57 / -57

  ALE JAJA

  SENATOR W OŚWIADCZENIU CAŁKIEM WAS ZAORAŁ PĘDRAKI: http://www.belchatow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=250568

 • 3 lata temu | ocena +21 / -21

  G z 4

  Waldek. Chłopie. Ziomku z podworka. Pamietam jak się bałeś trawy przypalić chociaż lubiłeś. Ale za antydatowanie pism tej wagi tez jest paragraf. Przecież byłeś na studiach jakichś. Nie mówili?

  • 3 lata temu | ocena +8 / -8

   Bobi

   Pojechałeś

 • 3 lata temu | ocena +21 / -21

  Pajace

  Senator zaorał tych dwóch klaunów.

  • 3 lata temu | ocena +17 / -17

   .

   No widać,ze antydatowany musiał być ten nic niewarty świstek.22-go października to były dopiero sondaże, a nie wyniki,więc nie było sensu robić żadnej uchwały.Faktycznie pajace!:)

   • 3 lata temu | ocena +10 / -10

    Prawda

    Oczywista oczywistość.

 • 3 lata temu | ocena +4 / -4

  Wyborca

  A może wygra Dariola? Połączy wszystkie pisy. Kogoście w naszym miescie pisiorskim w końcu namaścili. Ja jako prezes prezydium stawiam jak wyżej Dariola na prezydenta

 • 3 lata temu | ocena +1 / -1

  buhahaha

  Robić screeny bo za moment kometarze mariolcia wyłączy.

  • 3 lata temu | ocena +8 / -8

   ?

   Chyba maciar.

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  Brawo

  I kto manipuluje? Dobre oświadczenie senatorze.

 • 3 lata temu | ocena +1 / -1

  Ciekawy

  Jak tam ten pełny nocnik od pomnika dziadka litwna ..... kiedy go odsłonią..

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  Marek i Darek

  Zastanawiam się skoro Antek poparł Darka to czemu Gowin przyjechał go wesprzeć coś to pokrętne. Walduś z Piotrusiem lawirują jak mogą ale czy im się uda, chyba ich Darek wydyma. Ale coś mi świta co do Gowina przecież Alma-Tim (Darek wie o co chodzi) był u Gowina na konwencji i teraz tylko czyhają na stanowiska. Mariola jednak wolę Ciebie oni już p... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  Chat

  Gowina ledwo przeżyłem.Zbierało mnie na wymioty.No ale na Macierewicza to już......

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  Hu

  To poparcie jakoś dziwnie pokazane dziwna data dziwne wszystko Wojtkowi trzymali od sierpnia a tu proszę dzień po

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  Ktoś

  Panowie dajcie spokój! Zastanówcie się, kogo popieracie. Nie chcemy go! Ale to już było...

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  janek

  miernota ze starostwa i nastepna miernota piotrus poparli matysa czemu araz nie pokazali poparcia

 • 3 lata temu | ocena +9 / -9

  jacek

  A co PO to nie nepotyzm i układy np. Zdanowska z łodzi łatwi robote kaczorowskiemu specowi od wodociagów w ZWIK. ZA PISU to sa pojedyncze tematy.

  • 3 lata temu | ocena +16 / -16

   Pocioty

   Nie porównuj Kaczorowskiego z głąbami z radomska albo pajęczna po zaocznych studiach. Przepaść intelektualna.

 • 3 lata temu | ocena +9 / -9

  Bo tak!

  Powiedzmy sobie wprost: głosując na Czechowska, automatycznie przywracamy do gry Gryczkę. A tego nie chcemy. Ci, którzy mają alergie na Gryczkę i jego bandę, muszą głosować na drugiego kandydata.

  • 3 lata temu | ocena +7 / -7

   Ludzie opanujcie sie

   Chcemy właśnie. Idź spróbuj się umówić do wyczachowskiego. A jak już się Z nim spotkasz to wróć i komentuj. (Chyba za dwie kadencje :D

 • 3 lata temu | ocena +23 / -23

  wqrwiony

  PGE GiEK , elektrownia, kopalnia to klasyczne przykłady zawłaszczania spółek skarbu państwa przez partyjnych działaczy. Przykłady? Wysocka nauczycielka z Bełchatowa - dyrektor w GiEK PGE; Szydłowski z Pajęczna - dyrektor kadr w GiEK PGE; Tasarz z Działoszyna - kierownik kadr w elektrowni. Żeby chociaż ci ludzie wnieśli coś pozytywnego do spółek al... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +4 / -4

  Kol

  Kto zabrał MZK DO PIOTRKOWA

 • 3 lata temu | ocena +13 / -13

  baca

  symbole nepotyzmu w Belchatowie.dosc tych ukladow.kolesiostwa.towarzystwo wzajemnej adoracji.za robote sie wziac uczciwa a nie tylko cieple posadki za odpowiednio wysoka kase o ktorej zwykly obywatel moze tylko pamarzyc.podziekujmy im przy urnach

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  anomiowa

  Jakie ładne te chłopaki z PIS-u i Ci radni .

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  Dobkowsk

  I bardzo dobrze PIS + PLUS to jak by nie patrzec nawet matematycznie jedyna koalicja co bedzie mogła cos zrobic dla miasta. Ja bym im zaufał pod sczegolnym nadzorem.

 • 3 lata temu | ocena +13 / -13

  Wow

  Co ty Piotruś taki us.....nyś, ze strachu?

 • 3 lata temu | ocena +8 / -8

  Zosia

  Brawo Darek MOPS czy też popiera w bełchatowie

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   Ja

   No właśnie? Czy, też popiera????

 • 3 lata temu | ocena +19 / -19

  Fan

  Gdyby nie znaczek PiS to o jednym i drugim nikt by nie usłyszał. Nieznani i nijacy.

 • 3 lata temu | ocena +9 / -9

  CZAS NA ZMIANY

  "CZAS NA ZMIANY".............. - Rzeczywiście dość tej władzy w mieście: Wiceprezydent z Radomska, w PEC-u prezes ze Skierniewic ,ktoś tam ze Zduńskiej Woli, a gdzie indziej czytamy "...łódzki radny PiS, awansował w Bełchatowie. Został prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkanowej." Dość tego wykluczania bełchatowian z zarządzania Bełchatowem !... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +16 / -16

   isztwan

   90 procent mieszkancow to nierodowici Belchatowianie wiec co za roznica ze przybedzie kilku

 • 3 lata temu | ocena +17 / -17

  Mer

  Matys ty z Misiewicami Ty jesteś. Nokto odpowiedź sobie sam

  • 3 lata temu | ocena +3 / -3

   texas

   Mer czytanie i pisanie to jak widzę zadanie ponad twoje sily

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  Lolo

  Betonu na siłę Wysocki z poparciem PIS i na. As cze iemAntka nawet do 2 tury nie wszedl

  • 3 lata temu | ocena +3 / -3

   Tex

   Nauka pisania i czytania się klania...

 • 3 lata temu | ocena +17 / -17

  Mieszkaniec

  Dwóch misiewiczów

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  Barbamama

  To są bliźniacy??? Jednojajowi?

 • 3 lata temu | ocena +36 / -36

  Aneta.

  Jak patrzę na te gęby wypacykowanych, sliskich facetów pod krawatem, z tymi ich przyklejonymi , sztucznymi uśmiechami, blagajacych wzrokiem o mój głos kiedy mam świadomość że przez najbliższych kilka lat będą mieli mnie w dupie to mam ochotę pójść w niedzielę na spacer po moim mieście a nie na wybory. A Pana Matyskiewicza znam osobiście i , jakko... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +21 / -21

  Marian

  Jak ludzie mogą im jeszcze wierzyć? Przecież to są jakieś jaja w mieście pisy się chlają między sobą - teraz to juz chyba mam 3 odłamy, w gminie tez jaja bo nagle mamy dwóch kandydatów z pisu - kiedy Bełchatów przejrzy na oczy i rozgoni to towarzystwo?

 • 3 lata temu | ocena +35 / -35

  Ss

  Waldemar W. Piotr W. Agnieszka W. Elżbieta N. to ludzie którym nigdy nie powinno się zaufać. Jeden drugiego godzien jest.

  • 3 lata temu | ocena +22 / -22

   Lidka

   Pani N. To jest szczególny wrzod na Bełchatowie. Naturą jak ja tu niektórzy nazywają. Ela. Takiej dwulicowej i obludnej kobiety że świecą szukać. Pracowałam z nią w UM. Ludzie, to wąż nie człowiek.

 • 3 lata temu | ocena +37 / -37

  Teresa

  Banda oszołomów, Darek dlaczego nam to zrobiles!!! Z Macierewiczem pod rękę idziesz.....

 • 3 lata temu | ocena +21 / -21

  Huter

  Czy Wy to slyszyscie? Niech pokaże uchwałę, mam nadzieję, że nie z datą wczorajsza:))))

 • 3 lata temu | ocena +40 / -40

  Felek

  Drodzy Państwo Pan Matyskiewicz rozwalił w mieście PiS rękoma Natury, Wyczachowskiego i Wysockich a teraz dostaje poparcie PIS jestem zażenowany jak daleko jego pazerność i obłuda może doprowadzić.

  • 3 lata temu | ocena +39 / -39

   Hanna

   Pracowałam w UM w latach kiedy vice prezydentem był D.M. Uwierz mi (albo nie) w całym urzędzie aż huczalo kiedy Dariusz z Naturą jak nazywasz Elżbietę wyjeżdżał na " szkolenia" do Wawy. Były to częste szkolenia. Ona mężatka, On żonaty z dziećmi. Teraz podnosi w kampanii wartości rodzinne. Po prostu dech mi zapiera ta dwulicowosc. Ten brak jakich... Rozwiń

   • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    :D

    Bez przesady. Ela do tej pory całkiem całkiem.

 • 3 lata temu | ocena +28 / -28

  sciema

  Ale buta - aż mu się twarz wykrzywia od kłamstwa.Wypadałoby ,aby to zarząd parlamentarzystów z okręgu powiadomił o ważnych-nie cierpiących zwłoki decyziach zarządu.Nikt żadnego z parlamentarzystów o tym nie powiadomił,bo uchwały nie było!NAGLE SIĘ ZNALAZŁA???!!!!Skończcie TĄ ŚCIEMĘ!To wstyd tak się poniżać dla koryta.

 • 3 lata temu | ocena +23 / -23

  tylko MARIOLA

  Jasne-Tyle ma Darek z Markiem swoich w urzędzie,ze jeszcze ich pociotki chciałby wprowadzić.Za waszych rządów normalni ludzie trzęśli się o pracę.Teraz jest normalnie.I niech tak zostanie.A mijająca kadencja bardzo udana: http://www.belchatow.pl/documents/gazeta/nr36.pdf

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  "CZAS NA ZMIANY"

  "CZAS NA ZMIANY" Rzeczywiście dość tej władzy w mieście: Wiceprezydent z Radomska, ktoś tam ze Zduńskiej Woli, gdzie indziej czytamy "...łódzki radny PiS, awansował w Bełchatowie. Został prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkanowej." "CZAS NA ZMIANY" - "CZAS NA ZMIANY" - "CZAS NA ZMIANY"

  • 3 lata temu | ocena +9 / -9

   Rysiek

   Teraz będą ludzie od Macirewiczowi i Gowina Pani Matyskiewicz poparcie kosztuje

  • 3 lata temu | ocena +25 / -25

   Gang

   Może i tak ale w życiu nie na Matyśkiewicza.

 • 3 lata temu | ocena +39 / -39

  Pismaker

  PiS pisa pisem pogania. Który PiS jest prawdziwy, który ważniejsz. Banda politycznych MIERNOT bawiąca się za pieniądze podatników. senator jąkała, roszpunka z innej bajki, kurdupel co śni o wielkości, prawie prezydent bez wykształcenia. Listości cała ta banda miernot bawi się za nasze pieniądze !!!!

 • 3 lata temu | ocena +42 / -42

  I rym cym cym

  Matys 4 lata temu pluł na PiS teraz pluje na PO. Jaki stąd wniosek? Plujmy na niego i głosujmy na Mariolę.

 • 3 lata temu | ocena +30 / -30

  GŁOSUJĘ na MARIOLĘ

  Mówię nie-obłudnikom i cwaniakom.Wybieram obecna prezydent,jej kadencja to wiele dokonań, a jeszcze więcej czeka n a dokończenie : http://www.belchatow.pl/documents/gazeta/nr36.pdf

  • 3 lata temu | ocena +15 / -15

   Pismaker

   Głosując na Mariolę głosujesz napis Dobkowskiego

 • 3 lata temu | ocena +19 / -19

  Ccc

  Dlaczego nie dziwię się kuszeniem Dariusza? A w sumie dlaczego pis musial obiecac cos matyskiewiczowi.Wystarczy liczyć. I tak: 9 radnych PiS, 5 z PLUS-a, 4 z Koalicyjnego, 3 z Ziemi Bełchatowskiej i 2 z KWW Marioli Czechowskiej. PiS +plus w radzie mają 14 radnych i rządzą. Matys dogaduja się z ko i ziemniakami to mają 12 i PiS nie rządzi. PiS... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +24 / -24

  Won stąd

  Kiepski z ferajną z radomska i pajęczna na maxa powciskali do elektrowni kopalni i centrali swoich pociotów. Powyrzucaliście ucziwych ludzi a wpakowiście inteligencję buraczaną co przed 4 latami wstydziła się pisu. Wprowadzili terror w zakładach sami nic nie robią a pensje mają kilkakrotnie wyższe od "starych stażem" pracowników. K.... gdzie były ... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +4 / -4

   Zniesmaczony

   Chłopie bredzisz tak ze rece opadają. 400 osób w kwb i 400 w elektrowni zatrudnili ty sie w glowe puknij. Jak taki rozeznany jestes to mi napisz anonimowo kto tam pensje kilkukrotnie wieksza niz starzy pracownicy dostal, wskaż 3 miejsca chociaz jak ich jest tak dużo

   • 3 lata temu | ocena +5 / -5

    wqrwiony

    Zniesmaczony, chyba nie chcesz widzieć tego co inni widzą. Nie wiem czy do elektrowni i kopalni przyjęto po 400 osób, ale że przyszłą fala ludzi bez żadnej rekrutacji a jedyną ich zaletą było to że byli powiązani z PiS. Nie daje ci do myślenia, dlaczego w pierwszej kolejności zmieniono dyrektora kadr w PGE GiEK i kierownika kadr w elektrowni. PGE G... Rozwiń

 • 3 lata temu | ocena +21 / -21

  Były wyborca PiS

  Jeszcze nic nie wygraliście a już stołki dzielicie parodia A co do duetu to panie Waldemarze pochwal się ile dni byłeś wetym roku wpracy al Piotrze twoja kolicja skończy się bardzo szybko zobaczysz Matyśkiewicza was wykiwa znowu będziesz na lodzie.

 • 3 lata temu | ocena +4 / -4

  Wybirca

  Tylko wiceprezydent Ireneusz z Radomska to przyszłość Bełchatowa! Mariola więcej chcemy geniuszy z województwa!

 • 3 lata temu | ocena +8 / -8

  Brawo Wy

  Tak stacza się władza senatora

 • 3 lata temu | ocena +3 / -3

  wilk

  IREK MOIM PREZYDENTEM !!!!!!!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  Wstyd Senatorze

  To senator Pinokio

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  Krys

  Brawo za rzetelną wypowiedź!!

 • 3 lata temu | ocena +19 / -19

  Gucio

  Ktoś pisał, że Wyczacha szybciutko papierek załatwi. No i się sprawdziło.

  • 3 lata temu | ocena +7 / -7

   Es

   Troll co ludzi oklamuje z ciebie

 • 3 lata temu | ocena +20 / -20

  eee

  No wiedziałem,że z d...wyciągną na cito jakiś świstek.To w stylu tych kolesi

 • 3 lata temu | ocena +18 / -18

  Miłosz

  Czechowska - ludzie z poza belchatowa zostaną, Matyskiewicz - ludzie z poza belchatowa wyleca. Nie rozumiecie ze tylko o to toczy sie gra?

  • 3 lata temu | ocena +17 / -17

   wyborca

   To jest jedyny argument jaki słyszę przeciwko Czechowskiej. Gra toczy się o wasze stołki plusiory. Nie wierzyłem że kiedykolwiek poprę kandydata który należy do PISu, ale niestety w drugiej turze zazwyczaj głosuje się przeciw a nie za

   • 3 lata temu | ocena +6 / -6

    Kasia

    Wyborco, jesli to dla ciebie jedyny argument to odpowiedz mi, dlaczego wiecej niz prezydent olala zdanie ludzi na temat projektu remontowanego parku? Otwórz stare wiadomosci i mi znajdz grupe na forum, ktorej sie ten projekt spodobał

   • 3 lata temu | ocena +6 / -6

    Es

    To mało słyszysz, twu.. Malo słuchasz i najwyrazniej malo sie interesujesz

  • 3 lata temu | ocena +4 / -4

   Dzordz

   Zgadzam sie, kazdy kandydat jak wygra cos tam bedzie robił ale na przełomy bym nie liczył. Jedyna roznica w tym czy bedzie dalej folwark dla przyjezdnych, czy nie

  • 3 lata temu | ocena +13 / -13

   Radek

   To prymitywna propaganda.Spoza Bełchatowa jest parę osób.Niewielki procent.Bełchatowianie tez pracuja w urzedach i firmach innych miast,a wasze ujadanie świadczy o strasznej ksenofobii albo traktowaniu Bełchatowa jak prywatnego folwarku

   • 3 lata temu | ocena +5 / -5

    Miłosz

    Owszem, belchatowianie tez pracują w innych urzędach. Szczegół w tym, na jakich stanowiskach ten procent u nas pracuje. Ot caly prymitywizm

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  Baron

  Nie dla Gryczki Czechowskiej i wąsa

 • 3 lata temu | ocena +13 / -13

  Masakra

  Niech ten wąs już zejdzie ze sceny.... Mówić nie potrafi .... W klatkach chodzi i dziadydze nie przeszkadza że Mariola zaciąg z Zduńskiej Woli zrobiła

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  Wieś

  Co tam Gowin , walić że wicepremier.... Wiesiu wie lepiej

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  I doll

  Ciekawe dlaczego wczoraj nie pokazali

 • 3 lata temu | ocena +24 / -24

  Amen

  Jak widzę tego tytana pracy to scyzortk mi się w kieszeni otwiera. Najgorszy starosta w historii powiatu. Amen

  • 3 lata temu | ocena +8 / -8

   .

   Niech zjeżdża do Kleszczowa

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  Macierewicz

  Czy uchwała ma sosnę jako znak wodny? jeśli nie ma to jest nieważna.

 • 3 lata temu | ocena +22 / -22

  Lir

  Na szybko zrobili sobie uchwałę i udają Greka. Pomacierewiczowski smród jeszcze się ciągnie.

  • 3 lata temu | ocena +7 / -7

   .

   Mas racje-pewnie wczoraj w nocy.Poza tym to nie jest sprawa ważna i nie cierpiąca zwłoki.Należało zwołać zarząd i poddać swoje "chciejstwo" demokratycznej ocenie członków zarządu.

 • 3 lata temu | ocena +19 / -19

  Żenada

  Jeden otrzymał 4 głosy Drugi 3 głosy tyle są warci panowie z PiS Macierewicza żenada !!!!

 • 3 lata temu | ocena +25 / -25

  Mineta

  Panie Wysocki ludIe wiedzieli na kogo glosuja, chyba ze masz nas za debili lub nieukow... :) wypadles z gry i pan matyskiewicz z. Pisowskim blogoslawienstwem tez wyleci za burte. Czechowska nie slucha sie partii? Kolegow ze stolkow posunela? Oj niegrzeczna byla...od korytka odsunela... dobiera prezydent sobie ludzi a nie ze kolesi nieukow ma brac d... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   Były pracownik

   Hehehe nie ona odsunęła ale sami od nie odeszli, ot taka subtelna różnica. Nie chcieli się podpisywać pod jej działaniami i fochami.

   • 3 lata temu | ocena +9 / -9

    buahaha

    Woleli zgarniać kase w PGE

 • 3 lata temu | ocena +29 / -29

  Nie dla matysa

  Boscie sie dogadali i juz podzielili stolkami. Glosuje na czechowska. Nie dla was pisio plusiaki.

 • 3 lata temu | ocena +20 / -20

  Baj

  Kto wam teraz macierewiczo-misiewicze robitę w pge da? Jak wam Zawady ubyło. Teraz Wysocka leci i Rajnczuk.

 • 3 lata temu | ocena +23 / -23

  Kaśka

  Co to za różnica? Matyskiewicz te wybory już przegrał.

 • 3 lata temu | ocena +18 / -18

  Ania

  To straszne - byc popieranym przez PiS, brrr...

  • 3 lata temu | ocena +1 / -1

   sfora

   w dodatku, że się tego nigdy nie dozna, straszne.

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  Xyz

  I co Panie Senatorze alebkibel

 • 3 lata temu | ocena +17 / -17

  Telefix

  Głupotę bełchatowiaków to musi uchwalić zarząd okręgowy czy pan od "będą śmigłowce" wystarczy?

 • 3 lata temu | ocena +13 / -13

  GROCHOLICE i okolice

  Nie ma nikogo lepszego od Darka

 • 3 lata temu | ocena +21 / -21

  Olo

  Teraz będą się tyczyć boję o to, czy tak podjęta uchwała jest ważna . Cjilawe w ogóle kiedy ją podjęli, bo na konferencji z Matysem o uchwale nikt nie wspominał . A tak w ogóle to może przydałoby się informować cały zarząd i uchwałach podejmowanych przez prezydium. Chyba coś tu śmierdzi.

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  Telefix

  A geniusz Suski też poprze pana Matyśkiewicza?

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  GROCHOLICE i okolice

  DAREK tylko Ty i nikt inny w niedzielę idziemy głosować Na Ciebie

 • 3 lata temu | ocena +30 / -30

  Telefix

  Oj, chłopaki się wstydu najedzą, jak jeszcze lepsza od Matyśkiewicza Czechowska wygra.

 • 3 lata temu | ocena +24 / -24

  Telefix

  Jak Macierewicz podpisał, to to jest takie pewne jak Mistrale za dolara.

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  Tak

  Za ten haos odpowiada senator i Mariola

 • 3 lata temu | ocena +19 / -19

  Kikuz

  Po południu od rana mieli czas

 • 3 lata temu | ocena +13 / -13

  &&&

  Uwielbiam gdy ludzie senatora powołują się na zarazad PiSu a jak jest nie po ich myśli to uuuuu zły Macierewicz. Ale to że Marioleczka pół województwa sprowadziła to już nie przeszkadza ;)

  • 3 lata temu | ocena +11 / -11

   nie dla MATYSKIEWICZA

   Pajacu NIE ONA TYLKO MINISTER WOJNY!!!

  • 3 lata temu | ocena +24 / -24

   A

   Zobaczysz teraz ile darek na sprowadza

   • 3 lata temu | ocena +4 / -4

    Es

    Gadasz glupoty bo sam jestes z zewnatrz i sie o stolek boisz

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  cuma

  Poparcie dla D. Matyśkiewicza jest od całej Zjednoczonej Prawicy i wyrażone zostało przez Wicepremiera Rządu RP Jarosława Gowina.

  • 3 lata temu | ocena +12 / -12

   Mineta

   Kupione poparcie ciekawe coczy mu obiecali politycznego. Zreszta duzego autorytetu nie ma wiecco o co kaman :)

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  ;]

  senator swoich poobstawiał, ludzi Marioli wykopał i skłócił i teraz mądry ;]

 • 3 lata temu | ocena +36 / -36

  Jan

  Narzekacie na panią Prezydent, a za wszystko odpowiedzialny jest p. Macierewicz, to on nakazał pozatrudniać te wszystkie wynalazki z okolic... A teraz chcę tego samego za poparcie... 4 lata temu plus pluł na pis, a teraz akcja koryto plus

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  Irys

  Mariola won do Radomska z Irkiem

 • 3 lata temu | ocena +17 / -17

  Pis

  Senator najwidoczniej nawet nie wie jak partia działa... Oj szkoda. Co on zrobi bez znaczka

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   Gyt

   A co wy zdrajcy zrobiliście ze znaczkiem?

 • 3 lata temu | ocena +13 / -13

  Hhehe

  Hahaha no to Mariolka już nie będzie ściemniać że ma popracie

 • 3 lata temu | ocena +24 / -24

  Zenon

  Narzekacie na panią Prezydent, a za wszystko odpowiedzialny jest p. Macierewicz, to on nakazał pozatrudniać te wszystkie wynalazki z okolic... A teraz chcę tego samego za poparcie... 4 lata temu plus pluł na pis, a teraz akcja koryto plus

 • 3 lata temu | ocena +31 / -31

  Już po nim

  Maciar poparł Matysa. To już Dareczek poległ. My go tu nie nawidzimy.

 • 3 lata temu | ocena +10 / -10

  Ojjjj

  To Senator dał popis nawet na statusie własnej partii się nie zna

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  Sandały

  No to senator doczytał :) cud że buty umie wiązać , choć częściej w sandałach chodzi

 • 3 lata temu | ocena +22 / -22

  Maciej Jagieła

  Ale im się ręce trzęsą z tych kłamstw

  • 3 lata temu | ocena +7 / -7

   ;]

   a wyjdź se o tej porze roku na dwór jak chłodno, ciekawe czy jak ci dupsko zmarznie to się nie będziesz trząsł

   • 3 lata temu | ocena +8 / -8

    Maciej Jagieła

    No chyba dziś zimno nie jest?

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  :)

  Wiesiu znaczysz tyle co twoja żonka czyli 64 głosy ...

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  Won

  I dobrze won z Mariola i jej przydupasami co to się do rad nie dostali w Zduńskiej Woli Radomsku i Skierniewicach

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  Paleta

  Wiesio oszust. Szkodzi PISowi. Dziadzia wnuczki bawic.

 • 3 lata temu | ocena +16 / -16

  TakBylo

  Ale się senator ośmieszył... Mariola niby własny komitet ale części wyborcom trzeba ściemniać że ma poparcie PIS.... A tak naprawdę ma poparcie senatora który nawet wypowiedzieć się nie potrafi a bez szyldu PiSu może startować co najwyżej do sołectwa Wadlew gdzie dom stawia

  • 3 lata temu | ocena +6 / -6

   Ojczyzna

   Mówisz o senatorze RP,którego Polacy trzykrotnie wybrali do SENATU.Miarkuj się arogancie,bo okazujesz pogardę Polakom.Dobrze,ze senator sprzeciwia się takim jak Ty obłudnikom.

  • 3 lata temu | ocena +7 / -7

   .

   a ważniak do kleszczowa

 • 3 lata temu | ocena +24 / -24

  Pajacr

  Jeden bez matury drugi po zaocznej "sołtysówce"

  • 3 lata temu | ocena +11 / -11

   hehehe

   a w um organista szefem promocji - specjalista od "kampanii" :D

  • 3 lata temu | ocena +29 / -29

   Do radomska won

   Uchwała też podjęta w trybie wieczorowym? Mariola już wygrałaś!!!

 • 3 lata temu | ocena +28 / -28

  głosuj na Mariole

  Cała Prawda KTO POCIĄGA ZA SZNURKI I KTO SIĘ WPIERD... DO BEŁCHATOWA!!! GDYBY NIE MACIEREWICZ NIE BYŁOBY PODZIAŁU!!! ZA WSZYSTKIE ZACIAGI Z RADOMSKA, ZDUNSKIEJ I Z ZELOWA ODPOWIADA MINISTER WOJNY!!!! WDTUD I HAŃBA!!! PLUS PLUŁ NA NICH 4 LATA TEMU A ONI CHCĄ SIĘ TETAZ Z NIMI UKŁADAĆ!!! WYSOCCY MAJĄ WIELKIE PARCIE NA STOŁKI!!

  • 3 lata temu | ocena +4 / -4

   hmmm

   WDTUD to paczeć co wygaduje senator :)

 • 3 lata temu | ocena +11 / -11

  Elka

  To wszystko gra Marioli by wraz z Wiesławem utrzymac stołki dla Skierniewic i Zduńskiej Woli oraz Ziemii Bełchatowskiej

 • 3 lata temu | ocena +28 / -28

  Jagieła

  Jak oni się boją stracić to koryto.... Wczoraj pisma nie było dziś już jest z datą wykropkowaną

 • 3 lata temu | ocena +28 / -28

  Leser

  Starosta weż k.... w końcu do roboty.

  • 3 lata temu | ocena +21 / -21

   Jonasz

   Czy ktoś tego nieroba rozliczy z tego?

  • 3 lata temu | ocena +23 / -23

   Waldemar W.

   Jak 4 lata na l4 się siedzi to kiedys zaległy urlop muszę wybrać prawda?

   • 3 lata temu | ocena +6 / -6

    seseseses

    to Zemlak lepiej, o 12 w pracy o 13 do Zduńskiej z kolega ;)- podsłuchaj jak w um grzmią

 • 3 lata temu | ocena +28 / -28

  Buhaha

  Poparcie Macierewicza buhaha. To Matysowi pomoże. Ale strzał w drugie kolano.

  • 3 lata temu | ocena +2 / -2

   Zduńska precz!

   chciałbyś? uważaj bo ci d u p s k o do krzesełka przyrośnie :D