Reklama

Jechała z ponad 3 promilami we krwi. Nie spodziewała się, że tak skończy się jej podróż

Opublikowano:
Autor:

Jechała z ponad 3 promilami we krwi. Nie spodziewała się, że tak skończy się jej podróż - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czujne oko policjanta po służbie pozwoliło na wyeliminowanie kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcy. W miniony wtorek, 5 grudnia zatrzymano kobietę, która kierowała autem mają ponad 3 promile.

Policjant prewencji z posterunku w Klukach zauważył zielonego matiza, którego sposób jazdy wzbudził jego podejrzenia. Funkcjonariusz natknął się na sytuację w Gomulinie.

- O swoich podejrzeniach funkcjonariusz telefonicznie poinformował dyżurnego piotrkowskiej komendy, który natychmiast skierował we wskazane miejsce policyjny patrol – informuje Ewelina Maciejewska z KPP w Bełchatowie

Policjant, który był po służbie zdecydował się dopełnić swojej powinności i nie spuszczając z oka samochodu cały czas za nim jechał na bieżąco informując dużurnego o kierunku jazdy. Do zatrzymania doszło w Piotrkowie Trybunalskim.

- Na ul. Belzackiej umundurowany patrol policyjny zatrzymał kierującą matizem. Okazało się, że 47-letnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego miała w organizmie ponad 3,3 promila alkoholu - wyjaśnia Maciejewska

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta stanie przed sądem. Poza utratą prawa jazdy grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE