Reklama

Jarmark Świąteczny - ruszyły zapisy dla wystawców

Opublikowano:
Autor:

Jarmark Świąteczny - ruszyły zapisy dla wystawców - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj ruszyły zgłoszenia do Jarmarku Świątecznego, przedsiębiorcy różnych branż, artyści i rękodzielnicy, każdy kto w swojej ofercie ma bożonarodzeniowy asortyment już może rezerwować stoiska. Poprzednie edycje Jarmarku jasno wskazują, że ze zgłoszeniami nie ma co zwlekać!

W bieżącym roku Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w weekend 8-9 grudnia. Niezmiennie miejscem świątecznych zakupów (ale i zabawy) będzie plac Narutowicza, równie tradycyjny będzie asortyment – oryginalne ozdoby i dekoracje, świąteczne drzewka i bożonarodzeniowe łakocie, a także mnóstwo pomysłów na prezenty. Urząd Miasta, który jest organizatorem Jarmarku, przygotował do zagospodarowania pięćdziesiąt stoisk i kilka namiotów.

Zgłaszać można się od 22 października do 19 listopada. Trzeba wypełnić specjalny formularz (można go pobrać na oficjalnej stornie urzędu TUTAJ) i dostarczyć do magistratu. Można to zrobić osobiście (Wydział Promocji, Kultury i Sportu ul. Kościuszki 15, pokój nr 23) lub za pośrednictwem poczty, faxu (44 733 51 40) i maila (wysłać na adres: j.jedrzejec-pulka@um.belchatow.pl.)

- Trzeba też pamiętać o opłacie – 200 zł za jeden dzień wystawienniczy, a 300 zł za dwa dni. Do kiedy trzeba ją uiścić i kto ma to zrobić, a także kilka innych dodatkowych informacji można znaleźć w regulaminie poniżej. Szczegóły znają tez pracownicy Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, pod numerem telefonu 44 733 51 00 – informują urzędnicy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE