Reklama

Jaka pogoda na Święto Zmarłych? Nie uwierzycie...

Opublikowano:
Autor:

Jaka pogoda na Święto Zmarłych? Nie uwierzycie... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pogoda od 10 października była dla nas wyjątkowo łaskawa. W najcieplejszych porach dnia słupki rtęci wskazywały nawet 20°C. Niestety, od przyszłego tygodnia musimy przygotować się na spore ochłodzenie. Z kolei na święcie zmarłych może być naprawdę mroźno.

Przez ostatnie dwa tygodnie do Polski napływało ciepłe powietrze zwrotnikowe, dzięki czemu temperatury przekraczały nawet 20°C. Korzystna aura potrwa jeszcze do końca tego tygodnia, jednak od poniedziałku prognozowane jest gwałtowne ochłodzenie.

- W niedzielę z północnego zachodu na południowy wschód schodzić ma front chłodny, za którym napłynie znacznie chłodniejsze powietrze arktyczne. W poniedziałek na obszarze całej Polski temperatura spadnie poniżej 10 stopni - informuje w rozmowie z WP Arkadiusz Wójtowicz z portalu fanipogody.pl.


W nocy z poniedziałku na wtorek mogą wystąpić przymrozki w różnych regionach kraju, w tym także w Bełchatowie. Natomiast, w ostatnich dniach października punktowo mogą pojawić się opady śniegu. Stopnieje on jednak bardzo szybko, z powodu znacznego nagrzania gruntu.


W zbliżające się święto zmarłych także nie zapowiada się ciepło. 1 listopada temperatura w nocy w niektórych rejonach Polski sięgnie nawet -4°C. A na co powinniśmy się przygotować w Bełchatowie? Jak możemy przeczytać w prognozach pogody, w ciągu dnia prognozowane jest jedynie 4° na plusie, natomiast w nocy mogą pojawić się temperatury ujemne. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że takie przewidywania mogą nie być do końca miarodajne. Zdecydowanie więcej będzie jednak wiadomo 3-4 dni przed świątecznym terminem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE