Reklama

Impreza warta 4 tysiące z finałem w bełchatowskim areszcie. Wszystko było na taśmach

Opublikowano:
Autor:

Impreza warta 4 tysiące z finałem w bełchatowskim areszcie. Wszystko było na taśmach - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szczercowscy policjanci aresztowali dwie osoby, które w ciągu ostatnich dni ukradły alkohol za łączną kwotę prawię 4 tys. złotych. Dzięki nagraniom z monitoringu, na których widoczny był wizerunek sprawców (znanych już wcześniej funkcjonariuszom), złodziei udało się szybko zatrzymać.

10 października policjanci ze szczercowskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie od kierowniczki marketu. Chodziło o kradzież alkoholu, którego łączny koszt to blisko 4 tysiące złotych. Zgodnie z relacją zgłaszającej, o zniknięciu napojów wyskokowych dowiedziała się przeglądając nagrania z monitoringu. Okazało się, że kamery uchwyciły wizerunek sprawców.

- Policjanci błyskawicznie rozpoznali sprawców kradzieży markowego alkoholu. Był to 23-latek notowany wcześniej za podobne przestępstwa. Mężczyzna w ciągu ostatnich dni regularnie odwiedzał sklep w złodziejskich zamiarach. W czasie jednej z kradzieży towarzyszyła mu kobieta. Okazało się, że to 38-latka, również dobrze znana policjantom. Zatrzymanie złodziei było tylko kwestią czasu. 23-letniego mieszkańca gminy Kluki policjanci namierzyli na jednej z ulic w Szczercowie. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Jego zamiary błyskawicznie zostały udaremnione i 23-latek szybko trafił do policyjnego aresztu – informuje KPP Bełchatów.

W momencie zatrzymania, oboje ze sprawców byli pod wpływem alkoholu. Zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieją, zostaną im przedstawione zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE