Reklama

Reklama

Poznaliśmy finalistki konkursu Miss Polski. Kolejny sukces pięknej mieszkanki naszego powiatu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Poznaliśmy finalistki konkursu Miss Polski. Kolejny sukces pięknej mieszkanki naszego powiatu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niedawno informowaliśmy o tym, że pochodząca z Ruśca Kamila Pacholak znalazła się wśród półfinalistek konkursu Miss Polski. Teraz organizator przedstawił listę uczestniczek, które wezmą udział w ścisłym finale. Wśród nich jest również piękność z naszego regionu.

Reklama

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o sukcesie mieszkanki naszego powiatu. Wówczas pochodząca z Ruśca Kamila Pacholak znalazła się wśród półfinalistek konkursu Miss Polski. W sobotni poranek (29 kwietnia) poznaliśmy natomiast listę uczestniczek, które zakwalifikowały się do ścisłego finału i powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki. Okazuje się, że mieszkanka naszego powiatu odniosła kolejny sukces i znalazła się wśród 32 finalistek.

Przypomnijmy. Kamila z wykształcenia jest kosmetologiem i prowadzi w Bełchatowie swój gabinet. Aktualnie kontynuuje również naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Jak przekazuje za pośrednictwem swoich social mediów, konkurs jest nie tylko spełnieniem jej marzeń, ale także szansą na zdobycie nowych umiejętności i poznanie wspaniałych ludzi.

Warto wspomnieć, że Kamila nie jest jedyną finalistką z naszego województwa. O tytuł najpiękniejszej Polki powalczy również Milena Terka z Sieradza. O tym, czy piękność z Ruśca przejmie koronę od obecnej miss dowiemy się najprawdopodobniej w połowie lipca.

Uczestniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE