Reklama

Reklama

Piękność z naszego powiatu walczy o tytuł Miss Polski. Kiedy trzymać kciuki za Kamilę?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Piękność z naszego powiatu walczy o tytuł Miss Polski. Kiedy trzymać kciuki za Kamilę? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kamila Pacholak z Ruśca walczy o tytuł najpiękniejszej kobiety w kraju. Mieszkanka naszego regionu została wybrana spośród 150 pięknych kandydatek i zakwalifikowała się do półfinału Miss Polski.

Reklama

Mieszkanka powiatu bełchatowskiego walczy o tytuł najpiękniejszej kobiety w kraju. Pochodząca z Ruśca Kamila Pacholak odniosła już pierwszy sukces. Na początku kwietnia została wybrana spośród 150 uczestniczek z całego kraju i zakwalifikowała się do półfinału konkursu Miss Polski 2023.

Kamila z wykształcenia jest kosmetologiem i prowadzi w Bełchatowie swój gabinet. Aktualnie kontynuuje również naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Jak przekazuje za pośrednictwem swoich social mediów, konkurs jest nie tylko spełnieniem jej marzeń, ale także szansą na zdobycie nowych umiejętności i poznanie wspaniałych ludzi.

 

 

Czytaj również: wiadomości z Piotrkowa Trybunalskiego na Trybunalski.pl

Warto wspomnieć, że w tym roku nasze województwo ma silną (i piękną) reprezentację. Do półfinału zakwalifikowały się cztery mieszkanki naszego regionu. Oprócz Kamili o tytuł najpiękniejszej Polki walczą Milena Terka z Sieradza, a także Monika Szumigaj oraz Oliwia Olszowy z Łodzi.

O tym, czy mieszkanka Ruśca wygra i przejmie koronę od obecnej miss dowiemy się najprawdopodobniej w wakacje. Organizator realizację finału zaplanował bowiem na połowę lipca. Uczestniczki o wyjątkowy tytuł rywalizować będą w Nowym Sączu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE