Reklama

Reklama

Powołują się na urząd i chcą wejść do domu. "Należy zachować ostrożność"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Powołują się na urząd i chcą wejść do domu. "Należy zachować ostrożność" - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przychodzą do domu i mówią, że pracują na zlecenie gminy Bełchatów. Następnie chcą wejść do środka i przeprowadzić kontrolę. To jednak nieprawda, urząd przestrzega mieszkańców przed takimi osobami.

Reklama

Urząd Gminy Bełchatów skierował do mieszkańców ostrzeżenie dotyczące osób, które twierdzą, że współpracują z samorządem.

Przedstawiciele prywatnych firm przychodzą do domów i powołując się na urząd, chcą dokonać przeglądu stanu pieców w domach. Takie osoby przekonują mieszkańców do tego, że piece muszą być w dobrym stanie, a kontrolą nie zajmują się urzędnicy, gdyż nie mają czasu, aby wykonać takie przeglądy.

- Informujemy, że żadna firma zewnętrzna nie współpracuje z Urzędem Gminy Bełchatów w zakresie kontroli źródeł ogrzewania. Wszelkie tego typu działania to przejaw działalności komercyjnej, a powoływanie się przy tym na Urząd Gminy Bełchatów jest świadomym wprowadzaniem w błąd Mieszkańców – czytamy w komunikacie.

W przypadku wizyty lub próby kontaktu przedstawicieli takich firm należy zachować szczególną ostrożność.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy