Reklama

Reklama

Kilkugodzinne braki prądu. Sprawdź, gdzie zaplanowano wyłączenia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Kilkugodzinne braki prądu. Sprawdź, gdzie zaplanowano wyłączenia - Zdjęcie główne

Poglądowe | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy kilku miejscowości w gminie Bełchatów muszą przygotować się na utrudnienia. PGE Dystrybucja informuje o zaplanowanych wyłączeniach energii elektrycznej. Prądu może nie być nawet kilka godzin.

Reklama

Mieszkańcy Oleśnika, Rząsawy, Księżego Młyna, Bugaju i Mazur muszą przygotować się na utrudnienia związane z przerwami w dostawie energii elektrycznej. Braki prądu mogą potrwać nawet kilka godzin w ciągu dnia. PGE Dystrybucja informuje o planowanych wyłączeniach w przyszłym tygodniu.

We wtorek, 8 listopada, od godz. 8:30 do 17:30 przerwy zaplanowano dla części Oleśnika, podłączonej do transformatora Oleśnik 5. Również tego dnia w godz. 7.30 - 9.30 i 16.30 - 15.30 energii elektrycznej nie będą mieć mieszkańcy Rząsawy oraz części Oleśnika, podłączonej do transformatorów Oleśnik 3 i Oleśnik 4.

W środę, 9 listopada, w godz. 7:30 – 17:00 utrudnienia będą występować Księżym Młynie. Na braki prądu muszą przygotować się również osoby z miejscowości Bugaj i Mazury, tam wyłączenia mogą potrwać od 7.30 do 9:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy