Reklama

GIGANTY GO! - Trzydniowe warsztaty z projektowania gier dla młodzieży

Opublikowano:
Autor:

GIGANTY GO! - Trzydniowe warsztaty z projektowania gier dla młodzieży - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Czy w Twoim dziecku drzemie potencjał przyszłego informatyka? A może lubi wymyślać historie, rysować i tworzyć własnych bohaterów? Czy kiedykolwiek interesował się grą Pokemon GO!? Jeśli tak jest, koniecznie zapoznaj się z propozycją naszych letnich warsztatów programowania z aplikacją ActionTrack, zaplanowanych na 22-24 lipca 2019.

Warsztaty Giganty Go! to zajęcia programistyczne przygotowane dla amatorów i miłośników nowych technologii, nastolatków w wieku 11-16 lat.

Na warsztatach Twoje dziecko spędzi w teamie ludzi o podobnych zainteresowaniach trzy fascynujące dni, czując się jak twórca Pokemon Go, poznając tajniki kreacji postaci, budowania narracji i wprowadzania emocji w grach, a także osadzania gier na mapach Google.

Na warsztatach wykreuje unikalną historię, którą przetestuje w terenie.

Podczas naszych zajęć twoje dziecko:

☑ nauczy się na czym polega proces projektowania gry,
☑ przygotuje potrzebne materiały multimedialne (grafiki, filmy, zdjęcia),
☑ opracuje wspólnie ze swoim zespołem mechanikę gry (punktacja, regulamin, trasy),
☑ zaprogramuje grę w aplikacji ActionTrack i przetestuje w terenie,
☑ najlepsze gry nagrodzimy i włączymy do oferty wakacyjnej PGE Gigantów Mocy, wówczas gra zaprogramowana przez Twoje dziecko będzie dostępna dla wszystkich bełchatowian i turystów aż do końca wakacji. Będzie można w nią zagrać z przyjaciółmi i pochwalić się pracą własnych dzieci przed znajomymi lub rodziną.

Połącz przygodę z technologią!

Warsztaty opracowano z wykorzystaniem aplikacji ActionTrack do rozgrywania gier przy użyciu technologii rozszerzonej rzeczywistości. Czym jest ActionTrack? To fińskie rozwiązanie dające możliwość samodzielnego konstruowania gier mobilnych – gamifikacji, będącej jednym z ciekawszych trendów w edukacji, cieszącej się powodzeniem pośród młodzieży. TUTAJ możesz zobaczyć jak działa aplikacja i jakiego rodzaju gry można dzięki niej stworzyć.

Miejscem prowadzenia gry będzie sala warsztatowa MCK PGE Gigantów Mocy i okolice obiektu. Zajęcia poprowadzą doświadczeni edukatorzy-projektanci gier z Good Games.

Cena za 3 dni warsztatów (łącznie 15 godzin intensywnych zajęć) wynosi 330,00 zł za jednego uczestnika, jednakże na tych, którzy zdecydują się zakupić bilet na zajęcia w terminie do dnia 14 czerwca br. czeka promocyjna cena w wysokości: 290,00zł (wyżywienie uczestnik zapewnia we własnym zakresie).

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, a bilety są już dostępne w systemie sprzedaży online TUTAJ (kliknij).

Co Ty na to? Wkręcisz się do gry?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kiedy? 22-24 lipca 2019 (trzy dni, w godz. 10.00-15.00)
Gdzie? Sala warsztatowa MCK PGE Gigantów Mocy
Ilość miejsc: 30
Cena: do 14.06.2019: 290,00 zł, po 14.06.2019: 330,00 zł
Dodatkowe informacje: Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć w przypadku nie zebrania się grupy 30-uczestników.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE