Reklama

Filmowe Mikołajki w bełchatowskim kinie Helios

Opublikowano:
Autor:

Filmowe Mikołajki w bełchatowskim kinie Helios - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Mikołajki w kinie Helios to wspaniały czas dla całej rodziny, pełen konkursów z nagrodami, gier i zabaw dla najmłodszych. W tym roku bełchatowskie kino Helios przygotowało z tej okazji wyjątkowe atrakcje, którym będzie towarzyszył sam Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów!

6 grudnia (w godzinach 16:00-19:00) oraz podczas weekendu 8-9 grudnia (w godzinach 10:00-13:00) odbędą się wspaniałe warsztaty świąteczne! Młodzi kinomani będą mogli wykonać świąteczny makijaż oraz zimowe tatuaże! 6 grudnia w holu kina stanie także mikołajkowe studio fotograficzne, w którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem!

Ponadto 6, 8 oraz 9 grudnia na wszystkich Widzów będą czekały specjalne seanse
z konkursami, a 7 grudnia – kino oczaruje mikołajkowy repertuar pełen nowości:

 • „Grinch” – tytułowy bohater to samotnik, mający za kompana tylko psa Maxa. Co roku jego spokój zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia.

 • „Misja Yeti” – młody naukowiec Simon oraz detektyw Nelly wyruszą w podróż by odnaleźć legendarnego stwora. Drogę wskaże im zaszyfrowany pamiętnik, a podróż umili wesoły, lecz kłapiący ciągle dziobem ptak Jazzman.

 • „Miśków 2-óch w Nowym Jorku” – mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek udaje się do Nowego Jorku na uroczystą galę. Nie wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem,
  a kłopoty i przygody czekają na Miśka na każdej ulicy wielkiego miasta.

 • Mikołajki to czas, kiedy kina Helios wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi! Pełen emocji niezapomniany Weekend Mikołajkowy zbliża się WIELKIMI krokami! Jak co roku na Widzów bełchatowskiego kina czeka moc atrakcji, najlepsze filmy oraz fantastyczne nagrody! Do zobaczenia na pozytywnych seansach w dniach 6-9 grudnia :)

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE