Reklama

"Ferie Ściśle Fajne" - propozycja Miejskiego Centrum Kultury

Opublikowano:
Autor:

 "Ferie Ściśle Fajne" - propozycja  Miejskiego Centrum Kultury - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na zajęcia i warsztaty w ramach „Ferii Ściśle Fajnych”, które będą odbywać się w dniach 11.02 - 22.02.2019r.
W tym okresie, na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji!


Niezależnie od tego ile spadnie z nieba śniegu, zima w mieście może być udana! Szczególnie, jeśli chce się ją spędzić aktywnie, rozwijając swoje zainteresowania i pasje. Taką szansę daje co roku Miejskie Centrum Kultury, które na tegoroczne ferie przygotowało atrakcyjne zajęcia i warsztaty dla dzieci.

Podczas zimowej przerwy, będzie można odkryć oraz rozwijać swoje artystyczne talenty (muzyczne, taneczne, plastyczne, aktorskie), zabawić się w elektronika i stworzyć labirynt 3D, zaprogramować Inteligentne Miasto oraz sprawdzić swoje możliwości w profesjonalnym studiu nagrań.
To nie wszystko! Podczas ferii zimowych w MCK, dzieci obejrzą największe filmowe hity, dowiedzą co mają wspólnego ze sobą haft i matematyka a także oddadzą się twórczej zabawie.

Program oraz szczegóły: https://bit.ly/2RQcvRE
Bilety oraz darmowe wejściowi na zajęcia i warsztaty do nabycia w kasach MCK Bełchatów oraz za pomocą Internetowego Systemu Sprzedaży

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE