Reklama

Eurowybory 2019. TVP pokaże debatę liderów list z naszego okręgu. W staraciu kandydat z Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Eurowybory 2019. TVP pokaże debatę liderów list z naszego okręgu. W staraciu kandydat z Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątek 17 maja w łódzkim oddziale TVP3 odbędzie się pierwsza z dwóch dużych debat kandydatów ubiegających się o mandat europarlamentarzysty z naszego okręgu. W pierwszym pojedynku udział wezmą liderzy wszystkich sześciu komitetów, którym udało się zarejestrować listy. W tym gronie znalazło się miejsce także dla jedynego reprezentanta Bełchatowa w nadchodzących wyborach.

W godzinnym spotkaniu, którego początek zaplanowano na 20:30 udział wezmą: Witold Waszczykowski (KW Prawo i Sprawiedliwość), Marek Belka (KKW Koalicja Europejska), Piotr Apel (KWW Kukiz'15), Piotr Ikonowicz (KKW Lewica Razem), Anita Sowińska (KW Wiosna Roberta Biedronia) oraz wspomniany na wstępie bełchatowianin, Patryk Marjan (KWW Konfederacja).

Co ciekawe, kandydat Konfederacji jako jedyny nie jest „jedynką” listy swojej formacji. Na tle konkurentów, którzy są znanymi postaciami w polityce krajowej, jest też osobą w zasadzie anonimową, więc dzisiaj stanie przed dużą szansą na zbudowanie rozpoznawalności i zaistnienie w dużej polityce.

Piątkową debatę poprowadzi jeden z najbardziej znanych dziennikarzy TVP, Michał Rachoń. To również on będzie gospodarzem spotkania, do którego dojdzie tuż przed ciszą wyborczą (w piątek 24 maja o godzinie 20:30).

Bezpośrednią transmisję z obu łódzkich debat przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w niedzielę 26 maja (7:00-21:00), będzie można zobaczyć również w Internecie >>>WŁĄCZ DEBATĘ<<<.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE