Reklama

Elżbieta Naturalna ogłasza zmianę barw politycznych w nadchodzących wyborach

Opublikowano:
Autor:

Elżbieta Naturalna ogłasza zmianę barw politycznych w nadchodzących wyborach - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Elżbieta Naturalna, obecnie przewodnicząca Rady Miejskiej i radna Prawa i Sprawiedliwości poinformowała dziś oficjalnie, że w nadchodzących wyborach samorządowych wystartuje z list KWW PLUS. W tej sytuacji - co jest naturalną konsekwencją - w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa poprze jego lidera Dariusza Matyśkiewicza.

To spore zaskoczenie, bo Elżbieta Naturalna w ostatniej czteroletniej działalności samorządowej była jedną z najaktywniejszych i czołowych twarzy lokalnego PiSu. Niemniej jednak jak podkreśla, przyszedł czas na zmianę, a swoją decyzję argumentuje między innymi słowami:

- Czy na pewno chcemy nasze lokalne sprawy oddawać w czyjekolwiek ręce? Czy nie lepiej postawić na samorząd, a wiec nasze, mieszkańców prawo do "samorządzenia" i "samodecydowania" o swoich sprawach?" - retorycznie pyta Elżbieta Naturalna i dodaje: - Od przyszłego prezydenta oczekuje, że będzie do tej funkcji przygotowany pod każdym względem. Oczekuję znajomości samorządu i naszego miasta, ale oczekuję również tego, że będzie miał ukształtowany politycznie charakter i charyzmę, które gwarantują samodzielność w podejmowaniu najlepszych dla nas decyzji. Chcę prezydenta, który jest przygotowany merytorycznie do tej funkcji , ale również solidnego i sprawdzonego, gwarantującego to, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z wewnątrz, których jedyną siłą jest nasza słabość

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE