Reklama

Elżbieta Kudaj podziękowała za głosy i przekazała poparcie Dariuszowi Matyśkiewiczowi

Opublikowano:
Autor:

Elżbieta Kudaj podziękowała za głosy i przekazała poparcie Dariuszowi Matyśkiewiczowi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kandydująca z własnego komitetu wyborczego na urząd prezydenta Elżbieta Kudaj dziś podziękowała swoim wyborcom za głosy jakie bełchatowianie oddali zarówno na nią jak i na idących z nią do wyborów kandydatów na radnych. Swojego poparcia w drugiej turze wyborów udzieliła Dariuszowi Matyśkiewiczowi.

Komitet Elżbiety Kudaj, który wystawił listy do Rady Miejskiej zdobył poparcie na poziomie 6,83 procent. Na blisko trzydziestu kandydatów zagłosowało niespełna tysiąc siedmiuset mieszkańców. Sama Kudaj w walce o prezydenturę osiągnęła poparcie 7,5 procent bełchatowian.

- 4 listopada podejmiemy decyzję jak będzie wyglądało nasze miasto przez najbliższe 5 lat, dlatego zdecydowałam, by swoje poparcie skierować do Dariusza Matyśkiewicza jako tej osoby, która mogłaby pełnić funkcję prezydenta miasta Bełchatowa. Podczas kampanii wyborczej mieliśmy różne poglądy na różne sprawy, ale w moim przekonaniu, to jedynie Dariusz Matyśkiewicz jest gwarantem stabilizacji i rozwoju naszego miasta – mówiła podczas spotkania z dziennikarzami Elżbieta Kudaj

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE