Reklama

„Czarna Pantera” w kinach Helios!

Opublikowano:
Autor:

„Czarna Pantera” w kinach Helios! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

„Czarna Pantera” w kinach Helios!

Jeśli jest coś na co fani Marvela czekają, to bez wątpienia jest to nowy superbohater! Ten najnowszy to afrykański król w przebraniu drapieżnika! Czarna Pantera pobudził wyobraźnię w genialnej „Wojnie bohaterów”. Choć pojawił się tylko na chwilę, to wystarczająco mocno rozbudził oczekiwania… Kina sieci Helios zapraszają na premierowe seanse filmu „Czarna Pantera”!

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

To, co nas ekscytuje, to nie tylko wspaniałe efekty wizualne, czy cechy charakteru lub umiejętności Czarnej Pantery. „T’Challa ma pod opieką cały naród, a rzadko na którym z bohaterów spoczywa tak duża odpowiedzialność” – wyznaje Chadwick Boseman, który wciela się postać głównego bohatera. Stan Lee – producent wykonawczy i współtwórca komiksowej postaci – dodaje: „Nasz bohater jest nie tylko królem i wodzem plemienia, ale jest kimś więcej. Gdy poznajemy go lepiej, wtedy zaczyna się prawdziwa jazda”. Nie chodzi tylko o spektakularne akcje, bo choć to kino przygodowe, to jednocześnie pozwala spojrzeć na bohatera z zupełnie innej perspektywy.

Wspaniały scenariusz podnosi poprzeczkę ponad znane granice uniwersum Marvela,
a Widzowie zyskują bogaty, autentyczny, pełen nowej energii film. Błyskotliwy, niezłomny i niebywale zwinny. Tak, w mieście pojawił się zupełnie nowy bohater!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 44 kinami mającymi łącznie 241 ekranów i ponad 49 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE