Reklama

Chciał ukraść alkohol w Zelowie. To był jednak początek kłopotów 21-latka...

Opublikowano:
Autor:

Chciał ukraść alkohol w Zelowie. To był jednak początek kłopotów 21-latka... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ręce funkcjonariuszy policji wpadł 21- latek, który próbował dokonać kradzieży alkoholu z jednego ze sklepów w Zelowie. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, był też pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany przez pracownika sklepu, który rozpoznał go jako sprawcę innych kradzieży sprzed kilku tygodni.

Do zatrzymania 21-latka doszło 30 kwietnia – funkcjonariusze z zelowskiego komisariatu zostali wezwani do jednego ze sklepów na terenie miasta. Zgłaszający, pracownik dyskontu ujął mężczyznę, i rozpoznał go jako sprawcę wcześniejszych kradzieży alkoholu i płynów do dezynfekcji.

- Podejrzewany wszystkiemu zaprzeczał, ale jego wizerunek, zachowanie i moment kradzieży dokładnie zarejestrował monitoring – informują policjanci.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli u młodego mężczyzny dilerki z substancją psychoaktywną – przeprowadzone później testy wykazały, że była to amfetamina. Zatrzymany trafił do aresztu, gdzie przeprowadzono badanie stanu trzeźwości, w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu notowany już wcześniej 21-latek usłyszał zarzuty posiadania środków psychotropowych, za co grozi mu do 7 lat pozbawienia wolności. Odpowie też za dokonanie kradzieży sklepowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE