Reklama

Brutalne pobicie w Bełchatowie. Mężczyzna leżał zakrwawiony na trawie, zabrała go karetka pogotowia

Opublikowano:
Autor:

Brutalne pobicie w Bełchatowie. Mężczyzna leżał zakrwawiony na trawie, zabrała go karetka pogotowia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dwóch pijanych mężczyzn brutalnie pobiło 42-latka, z którym wcześniej wspólnie spożywali alkohol. Zakrwawionego mężczyznę zabrała karetka pogotowia. Policjanci zatrzymali pijanych napastników w parku Olszewskich. Sąd zdecydował o ich tymczasowym areszcie. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór. Świadkowie całego zajścia powiadomili policję, że dwóch mężczyzn kopało i biło leżącą na ziemi osobę. Na miejsce zostali skierowani dzielnicowi.

- W rozmowie ze zgłaszającą i innymi świadkami tego przestępstwa policjanci ustalili, że wszyscy mężczyźni razem pili alkohol. W pewnym momencie dwóch z nich zaatakowało swojego kolegę – informuje Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Napastnicy kopali i uderzali 42-latka po całym dziele oraz po głowie. Po ataku spokojnie oddalili się z miejsca pobicia. Wezwani policjanci odnaleźli pobitego 42-latka. Leżał on na ziemi w trawie. Był obolały i zakrwawiony. Wezwany na miejsce zespół karetki pogotowia zabrał bełchatowianina z poważnymi obrażeniami między innymi twarzoczaszki do szpitala.

- Ustaleni przez dzielnicowych świadkowie zdarzenia opisali wygląd sprawców i wskazali kierunek ich ucieczki. Mundurowi namierzyli ich chwilę później. Obaj byli pijani – mówi Iwona Kaszewska.

Dwaj mężczyźni w wieku 29 i 58 lat zostali zatrzymani przez policjantów w parku Olszewskich. Okazuje się, że są oni znani policji ze wcześniejszych konfliktów z prawem. Podczas badania alkomatem wydmuchali po 2,5 promila alkoholu. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o ich tymczasowym areszcie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE