Reklama

Bezinteresownie niósł pomoc, teraz sam jej potrzebuje. Ruszyła internetowa zbiórka dla strażaka z Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Bezinteresownie niósł pomoc, teraz sam jej potrzebuje. Ruszyła internetowa zbiórka dla strażaka z Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strażak ochotnik z Bełchatowa uległ poważnemu wypadkowi i sam potrzebuje pomocy. Mateusz ma mocno połamaną rękę i nogę, czekają go dwie operacje i długa oraz kosztowna rehabilitacja. Ruszyła internetowa zbiórka, która pomoże mu w powrocie do pełnej sprawności.

Mateusz to społecznik, który na co dzień działa w OSP Bełchatów, jest też ratownikiem w Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Bełchatowie. Niestety, kilka dni temu, 31 sierpnia uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu i trafił do szpitala.

- Mateusz jest ojcem wspaniałej dwójki szkrabów. Jest kochającym mężem, sympatykiem GKS-u Bełchatów. Na co dzień sam niesie pomoc, okrutny los sprawił jednak, że uległ poważnemu wypadkowi – piszą organizatorzy zbiórki.

Teraz, bełchatowskiego strażaka ochotnika czekają dwie operacje, oraz długa i kosztowna rehabilitacja, dzięki czemu ma wrócić do pełnej sprawności. Na portalu zrzutka.pl wystartowała specjalna zbiórka, która ma pomóc Mateuszowi przetrwać ten trudny okres.

-Pomóżmy mu wrócić do sprawności aby mógł nieść pomoc innym. Aby mógł nadal pełnić funkcję w wielu organizacjach społecznych – czytamy na stronie zbiórki.

Jeśli chcecie pomóc, możecie to zrobić pod TYM linkiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE