BetCris IV Liga: Sensacyjny triumf Włókniarza Zelów!

BetCris IV Liga: Sensacyjny triumf Włókniarza Zelów! - Zdjęcie główne

Wydarzenia W ósmej kolejce sezonu 2023/2024 Łódzkiej BetCris IV Ligi piłkarze Włókniarza Zelów rywalizowali na wyjeździe z KS Kutno. Jakim rezultatem zakończyła się sobotnia konfrontacja?

Siedem meczów i siedem porażek – tak wyglądał początek nowego sezonu w wykonaniu Włókniarza Zelów. Strata do przedostniego Boruty Zgierz, Zjednoczonych Stryków i Szczerbca Wolbórz przed meczem w Kutnie wynosiła sześć punktów. Sobotni rywal miał na swoim koncie siedem oczek, które uzbierał dzięki jednemu zwycięstwu i aż czterem remisom.

W poprzednim sezonie kutnianie nie dali najmniejszych szans piłkarzom z Zelowa, wygrywając u siebie aż 5:0, a na wyjeździe 5:1. Jak było tym razem?

Pojedynek rozpoczął się od trzęsienia ziemi, jakim były dwa trafienia zelowian w pierwszych dziesięciu minutach spotkania. Wynik już w pierwszej minucie otworzył Rosiak, a w ósmej na 2:0 podwyższył Kunat. Drużyna gospodarza jeszcze przed przerwą zdobyła bramkę kontaktową.

Druga połowa zakończyła się remisem 1:1. Nie upłynęło dziesięć minut gry, a Rosiak podwyższył na 3:1 dla Włókniarza. Drużyna gospodarza raz jeszcze zbliżyła się na jednego gola, ale do wyrównania nie zdołała już doprowadzić, co utrudniła gra w dziesięciu po czerwonej kartce dla jednego z geaczy KS Kutno.

To pierwsze punkty i zwycięstwo zelowian w bieżącym sezonie. Tyleż cenne, co niespodziewane. Szacunek się należy.

KS Kutno – Włókniarz Zelów 2:3 (2:1)
Bramki: Rosiak x2, Kunat

W dziewiątej kolejce Łódzkiej BetCris IV Ligi 2023/24 drużyna Włókniarza Zelów zagra na Stadionie im. Krzyszotfa Surlita z RKS-em Radomsko. Tydzień później Niebiesko-Biało-Zieloni zmierzą się na wyjeździe ze Zrywem Wygoda.

Artykuł pochodzi z portalu ddzelow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.