Reklama

Bełchatowscy policjanci podsumowali święta. Nie obyło się bez kolizji, wypadku i pijanych kierowców

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowscy policjanci podsumowali święta. Nie obyło się bez kolizji, wypadku i pijanych kierowców - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tegoroczny świąteczny weekend na drogach powiatu bełchatowskiego minął w miarę spokojnie. Od piątku do poniedziałku doszło do 6 niegroźnych kolizji oraz 1 wypadku, w którym ranne zostały 2 osoby. W tym czasie funkcjonariusze zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców.

Przez okres Świąt Wielkanocnych nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało ponad 130 policjantów, wspieranych przez strażników miejskich i gminnych. Oprócz kontroli prędkości i trzeźwości sprawdzali oni również stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci.

Chociaż tegoroczna aura nie sprzyjała kierowcom – miniony czterodniowy weekend należy uznać za bezpieczny. Policjanci interweniowali na miejscu 6 kolizji oraz jednego wypadku, do którego doszło 2 kwietnia ok. godz. 9.30 w miejscowości Wólka Łękawska. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierująca oplem astrą 30-letnia bełchatowianka, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych i uderzyła w przydrożny słup telekomunikacyjny, a następnie w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku tego zdarzenia kierująca oraz jej 7 letni syn trafili do szpitala.

W analogicznym okresie w ubiegłym roku doszło do 1 wypadku z udziałem pieszego oraz 8 kolizji. Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE