Reklama

Bełchatowscy kandydaci wystąpili obok Cezarego Grabarczyka. O czym mówiono na konferencji?

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowscy kandydaci wystąpili obok Cezarego Grabarczyka. O czym mówiono na konferencji?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Cezary Grabarczyk wraz z lokalnymi politykami opozycji wystąpił na konferencji w Bełchatowie. Mówili o przyszłości Złoczewa, braku zaufania dla partii rządzącej oraz własnym programie wyborczym. Co obiecuje opozycja?

W środę, 18 września przy placu Wolności odbyła się konferencja polityków opozycji. Na miejscu pojawił się były minister infrastruktury Cezary Grabarczyk, który jest „jedynką” w okręgu 10. Obok Grabarczyka wypowiadali się bełchatowscy przedstawiciele opozycji – startujący z pozycji 6. Arkadiusz Różniatowski oraz Roman Siedlecki, którego nazwisko pojawi się na listach wyborczych przy numerze 12.

Grabarczyk na wstępie podziękował bełchatowianom, za podpisy oddane na listach KO. Później przeszedł do wiarygodności, tak opozycji jak i partii rządzącej.

-W tych wyborach najważniejsze słowo to wiarygodność, Koalicja Obywatelska jest wiarygodna. Przedstawiła swój program, przedstawiła kandydata na szefa rządu – jest nim Małgorzata Kidawa Błońska […] zadawaliśmy pytanie: gdzie jest wasz program? Po 2 tygodniach pojawił się program PiS […] Ich program już dzisiaj wywołał wątpliwość, czy Polska nadal będzie się rozwijać, czy przedsiębiorcy utrzymają swoje firmy, czy ta wyższa płaca minimalna nie odbędzie się kosztem małych przedsiębiorstw – mówił Grabarczyk.

Roman Siedlecki odniósł się do reformy edukacji, natomiast Arkadiusz Różniatowski wspomniał o tym, jak istotnym tematem jest odkrywka Złoczew. Całość wypowiedzi znajdziecie na filmie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE