Reklama

Reklama

Bełchatowianka wystąpi w The Voice Kids! Czy przekona do siebie jurorów telewizyjnego show?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Bełchatowianka wystąpi w The Voice Kids! Czy przekona do siebie jurorów telewizyjnego show? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tatiana Kopala z Bełchatowa zaśpiewa w The Voice Kids. Utalentowana wokalistka o występie w popularnym programie marzyła od dawna. Kiedy będzie można ją obejrzeć w telewizyjnym show?

Reklama

Do tzw. przesłuchań „w ciemno” została wybrana z tysięcy chętnych. Dla 10-latki z Bełchatowa występ w The Voice Kids od dawna był wielkim marzeniem, które teraz właśnie się spełniło. Już 27 lutego zostanie wyemitowany pierwszy odcinek telewizyjnego show. W sieci pojawił się zwiastun kolejnej edycji programu, w którym na krótkiej migawce można zobaczyć bełchatowiankę Tatianę Kopalę, która na swoim facebookowym profilu wrzuciła zwiastun z dopiskiem: „Czekam z niecierpliwością. Niespodzianka”. Pod postem pojawiły się już pierwsze gratulacje. Jednak sama Tatiana, jak i jej najbliżsi przed emisją odcinka nie mogą w żaden sposób komentować udziału w programie.

Tatiana Kopala to młoda wokalistka i skrzypaczka z Bełchatowa, laureatka wielu konkursów wokalnych. Pierwsze piosenki nuciła już w przedszkolu i to wówczas nauczycielka rytmiki podpowiedziała rodzicom, aby córkę zapisali na lekcje śpiewu w Miejskim Centrum Kultury. Tatiana występowała na kolejnych konkursach wokalnych i wyśpiewywała nagrody. Co ciekawe, w czasie wiosennego lockdownu w 2020 roku, gdy obowiązywał zakaz wychodzenia z domów, mała wokalistka dawała koncerty... na balkonie w bloku. Teraz czas na telewizyjną scenę w The Voice Kids. Trzymamy kciuki!

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE