Reklama

Reklama

Bełchatowianka powalczy w muzycznej bitwie ''The Voice of Poland''. Kiedy można oglądać Annę Serafińską?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: facebook/The Voice of Poland

Bełchatowianka powalczy w muzycznej bitwie ''The Voice of Poland''. Kiedy można oglądać Annę Serafińską?  - Zdjęcie główne

Bełchatowianka w bitwie na głosy The Voice of Poland | foto facebook/The Voice of Poland

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą sobotę, 31 października, będziemy mogli oglądać odcinek popularnego show – ''The Voice of Poland'', w którym wystąpi znana z lokalnej sceny artystka, Anna Serafińska. Podczas przesłuchań w ciemno, Anna zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak.

Reklama

Anna Serafińska to wokalistka dobrze znana z lokalnej sceny artystycznej. Mogliśmy jej posłuchać na wielu bełchatowskich uroczystościach, a także w programie "Szansa na sukces". Teraz swoich sił próbuje w znanym i lubianym show TVP – The Voice of Poland.

Anna już podczas eliminacji, czyli przesłuchań w ciemno, zachwyciła jurorów swoim wykonaniem utworu "Gołębi Puch" z repertuaru zespołu Lombard. Odwrócili się wszyscy trenerzy – Ania zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak. Więcej o tym przeczytacie w artykule Bełchatowianka zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". Sam wykon Anny możecie zobaczyć pod TYM adresem.

Kolejnych emocji bełchatowianka dostarczy nam już w najbliższą sobotę. Wyemitoowany zostanie bowiem kolejny odcinek z udziałem Anny. Tym razem będzie to tzw. "bitwa na głosy", w której zmierzy się z innym uczestnikiem programu. Co wiemy o nadchodzącym występie Anny?

TVP zdardziło nieco za pośrednictwem Facebook-a. W zajawce odcinka możemy usłyszeć, że Anna Serafińska zmierzy się z utworem "We don't need another hero" z repertuaru Tiny Turner. Całą zapowiedź odcinka możecie obejrzeć poniżej.

 

Emisja odcinka z udziałem bełchatowianki odbędzie się w sobotę, 31 października o godzinie 21:00.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE