Reklama

Bełchatowianka zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". "Ta kobieta ma potęgę w głosie"!

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianka zachwyciła jurorów "The Voice of Poland". "Ta kobieta ma potęgę w głosie"! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowianka, Anna Serafińska wystąpiła w miniony weekend na przesłuchaniach w ciemno, w programie "The Voice of Poland". Artystka swoim wykonem piosenki "Gołębi puch", z repertuaru zespołu Lombard oraz fragmentem autorskiego utworu pt. "Harmonijkarz" zachwyciła jurorów – odwróciła się cała czwórka.

Anna Serafińska to 32 – letnia bełchatowianka, którą już od wielu lat można oglądać na scenie muzycznej. Występowała m.in. podczas miejskich uroczystości, a w ubiegłym roku wzięła udział w "Szansie na sukces".

- Moja droga artystyczna zaczęła się w szkole podstawowej, dzięki wspaniałemu nauczycielowi muzyki, który od razu wrzucał nas na głęboką wodę – mówi Anna Serafińska.

Teraz, Anna spróbowała swoich sił w kolejnym popularnym show, a mianowicie "The Voice od Poland". Podczas przesłuchania w ciemno wystąpiła z utworem "Gołębi puch" zespołu Lombard, którym zachwyciła jurorów. Jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak, chwilę później guzik wcisnęli pozostali sędziowie.

- Masz petardę w głosie, piękna skala, bardzo czysty, mocny wokal. Mogłabyś śpiewać w zasadzie wszystko – mówiła Edyta Górniak po występie bełchatowianki.

Występ zachwycił również Urszulę Dudziak, która poprosiła Annę o kolejną próbkę jej wokalnych umiejętności – a konkretnie o wykonanie utworu a capella. Wybór padł na autorską piosenkę pt. "Harmonijkarz", którą bełchatowianka zaskarbiła sobie jurorów.

Ostatecznie, Anna zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak, która deklarowała, że "wydobędzie z niej ogień".

- Oprócz głosu uwiodła mnie swoją skromnością [...] Ta dziewczyna ma taką potęgę w głosie... Spróbuję ją wydobyć, sprawić, że na scenie zapłonie – mówiła Edyta Górniak.

Występ Anny dostępny jest w serwisie YouTube – LINK. Jej dalsze losy w programie możecie śledzić na antenie TVP 2. Nowe odcinki "The Voice of Poland" emitowane są w każdą sobotę o 21:15.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE