Reklama

Bełchatowianka nie spodziewała się, co kryje się za komodą. Kobieta wezwała na pomoc strażników miejskich

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianka nie spodziewała się, co kryje się za komodą. Kobieta wezwała na pomoc strażników miejskich  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze z bełchatowskiej straży miejskiej znów stanęli przed nietypową interwencją. Jedna z mieszkanek os. Okrzei zadzwoniła z informacją, że w jej mieszkaniu znajduje się... nietoperz. Kobieta wezwała na pomoc strażników, ci z kolei złapali zwierzę i wypuścili je do jego naturalnego środowiska.

Około godziny 13:15, w środę 19 sierpnia, dyspozytor bełchatowskiej straży miejskiej odebrał telefon z nietypowym zgłoszeniem. Mieszkanka os. Okrzei w Bełchatowie, prosiła o pomoc w pozbyciu się z jej domu niechcianego gościa. Jak się okazało, chodziło o nietoperza. Zwierze miało dostać się do mieszkania poprzedniego wieczoru – kobieta dopiero następnego dnia odkryła, że ukrył się za komodą.

- Po przyjeździe na miejsce, strażnicy wyposażeni w ochronne rękawice złapali zwierzę do tekturowego pudełka, następnie wywieźli je do lasu w okolicy oczyszczalni ścieków – mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie.

Komendant Barasiński zaznaczał też, że w przypadku dzikich zwierząt należy unikać kontaktu, dokarmiania czy głaskania. Zarówno nietoperze, jak i wiewiórki, gdy poczują się zagrożone mogą ugryźć, a to może grozić m.in. wścieklizną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE