Reklama

Bełchatowianie w plebiscycie na „Złotą Trzynastkę” polskiego sportu. Możemy ich wesprzeć głosami!

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianie w plebiscycie na „Złotą Trzynastkę” polskiego sportu. Możemy ich wesprzeć głosami! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dwoje bełchatowian – Aleksandra Gaworska i Waldemar Stawowczyk walczą w ogólnopolskim plebiscycie na „Złotą Trzynastkę” polskiego sportu. Lekkoatletka i maszer znaleźli się wśród pięćdziesięciu pięciu sportowców, których nominowała redakcja „Magazynu Sportowiec” za wybitne osiągnięcia uzyskane w mijającym właśnie roku. Oboje mają na swoim koncie piękne występy na arenie międzynarodowej, warto więc udzielić im wsparcia.

Na co dzień sami walczą o tytuły, tym razem w zwycięstwie mogą pomóc wszyscy, tym bardziej, że jest to dziecinnie proste. Czytelnicy mogą głosować poprzez lajki pod zdjęciami umieszczonymi na fanpage'u "Magazynu Sportowiec". Wystarczy zostawić przysłowiową „łapkę w górę” przy konkretnym zdjęciu i to tyle! Głosowanie trwa do 15 grudnia.

Waldemar Stawowczyk, multimedalista mistrzostw świata, Europy i Polski w wyścigach psich zaprzęgów. Tylko w tym roku wywalczył dwa złota i srebro MŚ, zarówno na śniegu jak i w warunkach bezśnieżnych. Trzy tygodnie temu do tych krążków dołożył jeszcze dwa złota Mistrzostw Polski. Warto dodać, że w plebiscycie Stawowczyk zajmuje wysokie czwarte miejsce, już uzbierał blisko 900 lajków, ale konkurencja nie śpi i depcze mu po piętach. Na Stawowczyka głos można oddać klikając TUTAJ.

Aleksandra Gaworska jest nominowana wspólnie ze swoimi drużynowymi koleżankami ze sztafety 4x400 m – Igą Baumgart – Witan, Justyną Święty – Ersetic, Małgorzatą Hołub – Kowalik i Patrycją Wyciszkiewicz. Lekkoatletki na przestrzeni ostatnich miesięcy wywalczyły: srebro w Halowych Mistrzostwach Świata w Birmingham i złoto Mistrzostw Europy w Berlinie. Na biało – czerwone medalistki można głosować zostawiając lajka TUTAJ.

Tegoroczna edycja plebiscytu "Magazynu Sportowiec", w którym czytelnicy i członkowie redakcji wybierają "Złotą Trzynastkę" polskiego sportu jest już drugą. Bełchatowianie znaleźli się w zaszczytnym gronie, warto dodać, że wśród nominowanych są takie sportowe sławy jak: Anita Włodarczyk, Kamil Stoch, Adam Kszczot czy Bartosz Kurek.

Co ciekawe pół setki sportowców nominowanych w plebiscycie „Złota Trzynastka” reprezentuje bardzo zróżnicowane dyscypliny sportowe, także te nieolimpijskie, o których na co dzień trudno przeczytać w mediach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE